Pension U Zámku - Latrán

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension se nachází v sousedství zámku Český Krumlov v historické budově z roku 1572. Nabízí exkluzivní ubytování ve dvou a čtyřlůžkových prostorných pokojích s obytnou plochou až 45 m2; každý je zařízen v jiném stylu a vybaven TV+satelitem, koupelnou se sprchovým koutem a WC. K odpočinku Vás vybízí romantická terasa s kouzelným výhledem na zámeckou věž. V citlivě rekonstruovaném interiéru objektu pensionu zůstaly zachovány původní klenby, gotická střecha, dřevěný vyřezávaný strop, sklep vytesaný ve skále.

O auta našich hostů se postaráme - k dispozici je hlídané parkoviště. Vysokou úroveň péče o hosty zaručuje též personál pensionu mající dlouhodobou praxi v pětihvězdičkových hotelech v zahraničí. Na přání klientů zajišťujeme vyhlídkové lety, prohlídky města s průvodcem, pronájem tenisových kurtů, tlumočnické služby apod. V obchodě se suvenýry v přízemí návštěvníci obdrží veškeré informace týkající se pobytu.

Po prohlídce památek malebného města mohou hosté pensionu odpočívat v historickém a zároveň luxusním prostředí a romantické duše obklopené středověkou atmosférou možná potkají i nějaké to strašidlo. Jsme přesvědčeni, že návštěva Českého Krumlova a našeho pensionu se pro všechny stane nezapomenutelným zážitkem a doufáme, že se k nám budete rádi vracet.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0