Pension Vyhlídka

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nově otevřený rodinný pension - levné a příjemné ubytování s vyhlídkou na historické centrum Český Krumlov. K dispozici jsou i pokoje v přízemí rodinném domku s nádherným výhledem na centrum. Hostům nabízíme příjemně zařízené pokoje s vlastní sprchou/vanou a WC, pokoje jsou vybaveny lednicí. Zdarma uzamykatelné studené stání u penzionu. Penzion nabízí domácké prostředí a ubytování za sympatickou cenu. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Ubytování se nachází 15 minut chůze od historického centra i od autobusového nádraží. V provozu jsme po většinu roku, s radostí se Vám budou věnovat majitelé a rodinní příslušníci rodiny Pyšíkových. Je situován v klidné zahradní čtvrti a nabízí příjemnou atmosféru, vhodnou i pro rodiny s dětmi. Hostům je k dispozici zahrada s nádherným, jak již název pensionu napovídá, výhledem na historické centrum města. Penzion se nachází na úpatí kopce Křížová hora, na jehož vrcholu se nachází půvabný kostelík, odkud je možné shlédnout celé město. Celý pension je nekuřácký. Kouření je možné venku na terasách a lavičkách.

 

Pokoje v penzionu

  •     třílůžkové pokoje
  •     dvoulůžkový pokoj bez možnosti přistýlky
  •     dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky
  •     čtyřlůžkový pokoj s možností jedné přistýlky

Našim hostům nabízíme příjemně zařízené pokoje s vlastní sprchou a WC. Z každého pokoje je výhled na historické centrum Českého Krumlova, minimálně boční. Pokoje jsou jednoduše, přesto pohodlně zařízené a jsou vybaveny chladničkou. Každý pokoj má svoji specifickou barvu, které je přizpůsobena i koupelna. Všechny pokoje mají wi-fi připojení k internetu. Parkování osobních automobilů je vyřešeno studenými stáními na uzamykatelné ploše před pensionem.
 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI