Penzion Adéla

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion v novostavbě na okraji obce Nová Pec. Ubytování je možné ve 3 čtyřlůžkových a 2 třílůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC. Na pokojích je lednička, mikrovlnná trouba a varná konvice. Na zahradě najdete klid a prostor pro relaxaci. Večer můžete strávit u ohně s grilem nebo posedět u skleničky v pergole. Pro děti je zde skluzavka s houpačkou a pískovištěm a dost prostoru na různé hry. Okolí nabízí možnost spoustu zajímavých výletů ať už pěšky, na kole, kolečkových bruslích, nebo v zimě na lyžích.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Ondřej Šustek
Ondřej Šustek (nepřihlášený) 11. Srpen 2020 - 19:41
Počet hlasů: 277
Doporučuji! Kemp je sice u cesty ale je tu klid pohoda a čisto! Majitelka je velmi příjemná a pohodová, takové chování majitelky nebo majitele v kempu jsem nezažil! Paní nám řekla kde vychází a zapadá slunce kde by bylo vhodné pro nás si dát auto, stan a mnoho dalšího (i informace o okolí..) prostě super! Je tu klid čisté wc i sprchy veřejná kuchyňka, krásné dva hrály/zříceniny.. a možnost krátké cesty do Aqualandu Moravia! A ubytování co se týče peněžně je oproti okolních kempů zanedbatelné! Doporučuji!
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI