Penzion Apartmány Vala

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v penzionu s apartmány nedaleko městečka Stráž nad Nežárkou v Jihočeském kraji. na půli cesty mezi Jindřichovým Hradcem a Třeboní. Penzion je umístěn v přírodním lesoparku, v CHKO Třeboňsko, v těsném sousedství řeky Nežárky. Ubytovací kapacita je 23 lůžek v 5 ti apartmánech.

 

Skladba a vybavení apartmánů:

Obývací pokoj:

Předsíň s šatní skříní, botníkem a věšákovou stěnou, kuchyňský kout s kompletně vybavenou kuchyňskou linkou s dřezem a digestoří s plynovým sporákem, ledničkou a rychlovarnou konvicí. Sedací souprava s konferenčním stolkem, nábytková stěna, jídelní stůl a židle, televizor

Ložnice:

manželské dvojlůžko + samostatná lůžka, šatník a kosmetický stolek

Sociální zařízení:

samostatné WC, sprchový kout nebo vana a koupelnová stěna

Všechny apartmány jsou vybaveny vlastním plynovým topením, hosté tak mají možnost si kdykoliv zatopit podle vlastních potřeb. Apartmány 4 a 5 mají balkón se zahradním nábytkem.

Pro úschovu kol, kočárků a podobně slouží garáž penzionu.

Samozřejmostí je kompletní pokrytí penzionu WiFi signálem pro zdarma připojení na internet.

Technické vybavení těchto ubytovacích kapacit umožňuje vlastní přípravu jídel, proto veřejné stravování není součástí naší nabídky. Pokud naši hosté projeví přání stravovat se, lze tak učinit v restauraci vzdálené 50 m nebo obci Stráž nad Nežárkou cca 1 km.

 

Technické vybavení lesoparku:

Pro děti: pískoviště, houpačka, kuželky, dětský bazén, hřiště na volejbal

Ostatní: ohniště, gril, lavičky, zahradní nábytek, schůdky do vody pro koupání


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI