Penzion Axiom

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Jsme zavedený penzion pro rodiny s dětmi, cyklisty, lyžaře a sportovní rybáře. V areálu penzionu se nachází bazén (9 x 3 metrů s hloubkou vody 1,5 metru), dětský bazén, krytý bazén, sauna, Finský otužovací sud, dětské hřiště s trampolínou, tenisový kurt a venkovní krb, který mají naši hosté kdykoliv k dispozici. Je zde možnost wi-fi připojení zdarma. Nově jsme rozšířili  pro vaše děti dětské hřiště. Nabízíme 4 apartmány a 6 standardních pokojů . Ve vedlejší budově vzdálené 50 metrů nabízíme 4 standartní pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny WC, sprchou (2 apartmány mají vanu), a chladničkou. Celková kapacita našich penzionů je 70 lůžek. V chladnějších měsících je celý penzion vytápěn ústředním topením, krbem a přímotopy.

K penzionu patří restaurace s kuchyní. V restauraci je k dispozici kulečník, fotbálek a videoprojekce s muzikou. Posedět můžete i na venkovní terase a v chladnějším počasí u krbu. Točíme 4 druhy piva: Gambrinus, Kozel, černý Kozel a Plzeň. Můžete ochutnat tradiční česká jídla i speciality z naší kuchyně, která je otevřená po celý den.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI