Penzion Axiom

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Jsme zavedený penzion pro rodiny s dětmi, cyklisty, lyžaře a sportovní rybáře. V areálu penzionu se nachází bazén (9 x 3 metrů s hloubkou vody 1,5 metru), dětský bazén, krytý bazén, sauna, Finský otužovací sud, dětské hřiště s trampolínou, tenisový kurt a venkovní krb, který mají naši hosté kdykoliv k dispozici. Je zde možnost wi-fi připojení zdarma. Nově jsme rozšířili  pro vaše děti dětské hřiště. Nabízíme 4 apartmány a 6 standardních pokojů . Ve vedlejší budově vzdálené 50 metrů nabízíme 4 standartní pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny WC, sprchou (2 apartmány mají vanu), a chladničkou. Celková kapacita našich penzionů je 70 lůžek. V chladnějších měsících je celý penzion vytápěn ústředním topením, krbem a přímotopy.

K penzionu patří restaurace s kuchyní. V restauraci je k dispozici kulečník, fotbálek a videoprojekce s muzikou. Posedět můžete i na venkovní terase a v chladnějším počasí u krbu. Točíme 4 druhy piva: Gambrinus, Kozel, černý Kozel a Plzeň. Můžete ochutnat tradiční česká jídla i speciality z naší kuchyně, která je otevřená po celý den.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI