Penzion Bašta

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

¨Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky /WC,sprchy na pokoji/ Kapacita penzionu: 2 dvoulůžkové pokoje. Ceny ubytování: pronajímáme celé pokoje tedy cena za pokoj je 600,-, v případě přistýlky připočítáme ještě 250,- Kč za přistýlku. V pokoji č.1 je dvojlůžko, v pokoji č.2 jsou 2 postele zvlášť.

Možnost připojení vašeho počítače k internetu přes WiFi pro zákazníky penzionu ubytované na pokojích.

Abychom mohli vyhovět co nejlépe Vašim požadavkům zarezervujte si místa předem, k dispozici jsou Vám kontakty na těchto stránkách.

Penzion má vyhrazené parkoviště pro ubytované, každý pokoj jedno stání. Parkoviště je vedle vstupu do restaurace a penzionu viz. fotka na této stránce a je monitorováno kamerovým systémem města Kaplice.

Motorkáři mají možnost zaparkovat své motorky v uzamčené garáži.

 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI