Penzion Bašta

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

¨Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky /WC,sprchy na pokoji/ Kapacita penzionu: 2 dvoulůžkové pokoje. Ceny ubytování: pronajímáme celé pokoje tedy cena za pokoj je 600,-, v případě přistýlky připočítáme ještě 250,- Kč za přistýlku. V pokoji č.1 je dvojlůžko, v pokoji č.2 jsou 2 postele zvlášť.

Možnost připojení vašeho počítače k internetu přes WiFi pro zákazníky penzionu ubytované na pokojích.

Abychom mohli vyhovět co nejlépe Vašim požadavkům zarezervujte si místa předem, k dispozici jsou Vám kontakty na těchto stránkách.

Penzion má vyhrazené parkoviště pro ubytované, každý pokoj jedno stání. Parkoviště je vedle vstupu do restaurace a penzionu viz. fotka na této stránce a je monitorováno kamerovým systémem města Kaplice.

Motorkáři mají možnost zaparkovat své motorky v uzamčené garáži.

 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI