Penzion Betty

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion v Českém Krumlově

Penzion Betty se nachází ve městě kulturního dědictví Českém Krumlově, které je bohaté na kulturní a historické památky, je také v seznamu památek Unesco. V blízkém okolí je možno navštívit další hrady a zámky (například zámek Hluboká, Rožmberk, Kratochvíle a jiné) V okolí města se nachází krásná malebná příroda, nedaleko je vodní dílo - Lipenská přehrada nebo česká největší řeka - Vltava. Velkým zážitkem je Otáčivé hlediště v zámecké zahradě přímo v Českém Krumlově, kde se konají divadelní představení pro veřejnost, hned na dvou scénách najednou. Na okraji města, nabízí ubytování celkem 8 hostům ve 2 samostatných apartmánech. Historické centrum je dosažitelné například pěší chůzí zhruba po 15 minuntách.

 

Ubytování v penzionu

V našem pensionu si můžete vybrat hned ze dvou apartmánů, které Vám nabízíme. Oba apartmány jsou skvostně vybaveny a disponují vlastním sociálním zařízením. Apartmány mají vlastní TV, připojení k wifi, přístup do zahrady a balkón. Oba apartmány mají taktéž vlastní plně vybavenou kychyňku.

Možnost objednání snídaně

 

Apartmán č. I.

V apartmánu číslo jedna jsou dva pokoje. Jeden třílůžkový a jednom dvojlůžkový. Součástí apartmánu je koupelna, WC, plně vybavená kuchyňka s jídelnou. K dispozici je Vám terasa a samostatný přístup do zahrady. Samozřejmostí je televize a bezdrátové připojení k internetu.

 

Apartmán č. II.

V apartmánu číslo dvě je jedne pokoj s dvěma lůžky a přistýlkou. Součástí apartmánu je koupelna, WC, plně vybavená kuchyňka. K dispozici je Vám terasa a samostatný přístup do zahrady. Samozřejmostí je televize a bezdrátové připojení k internetu.


Ubytování pro firmy

Vážení firemní zákazníci, dovolujeme si Vám nabídnout možnost individuálních služeb našeho penzionu pro firemní klienty.

U zaměstnanců firem v rámci ubytování na služební cestě, školení či jiné firemní příleźitosti sjednáváme ceny za poskytované služby a ubytování individuálně s přihlédnutím na počet ubytovaných osob, celkovou délku pobytu. V rámci firemního ubytování mohou firmy využít věrnostního programu, kdy může dojít k uplatnění další slevy na ubytování při opakovaném pobytu.

 

Tipy na další penziony v oblasti Jižní čechy

 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Ceník v penzionu

Dovolujeme si Vám představit kompletní ceník ubytování v Pensionu Betty. Chtěli by jsme Vás požádat o respektování časového limitu rezervace. Rezervovace pokoje je možná pouze do 17 hodin každý den. Po telefonické dohodě je možné domluvit nástup, či rezervaci i v pozdních večerních hodinách.

 

Typ poskytované službyCena včetně DPH za jednu noc
Dvoulůžkový pokoj760,00 Kč
Přistýlka250,00 Kč
Jedna osoba ve dvoulůžkovém pokoji490,00 Kč

 

 • - snídaně se poskytuje za příplatek 60,00 Kč na osobu
 • - parkování vozidel je zahrnuto v ceně ubytování
 • - děti do tří let zdarma
 • - děti od tří do dvanácti let mají slevu 15%
 • - pobyt osm a více nocí - sleva 10%
 • - domácím mazlíčkům není pobyt povolen

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI