Penzion Černý Kříž

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V penzionu je 7 pokojů – 2, 3, 4-lůžkové s ledničkou, vlastní koupelnou a příslušenstvím. V objektu je restaurace, jídelna a společenská místnost s malou knihovnou a televizí.
 

V houbařské sezóně – houbařský ráj. V zahradě pensionu možnost táborového ohně.

Možnost sportovního vyžití – v objektu je travnaté hřiště. V okolí krásná šumavská příroda, která v létě láká k procházkám či k projížďkám na kole a s prvním sněhem k zimním radovánkám.

Doporučujeme vzít s sebou: v zimě běžky, v létě kolečkové brusle (16 km dlouhá trať pro in-line), plavky (20 m za zahradou teče Studená Vltava, vlakem 20 min. na Lipno, krytý bazén ve Volarech), rybářské náčiní, pas (15 min vlakem na hraniční přechod s Německem pro pěší a cyklisty), turistickou obuv, kola (nádherné trasy pro turisty i

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI