Penzion Černý Kříž

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V penzionu je 7 pokojů – 2, 3, 4-lůžkové s ledničkou, vlastní koupelnou a příslušenstvím. V objektu je restaurace, jídelna a společenská místnost s malou knihovnou a televizí.
 

V houbařské sezóně – houbařský ráj. V zahradě pensionu možnost táborového ohně.

Možnost sportovního vyžití – v objektu je travnaté hřiště. V okolí krásná šumavská příroda, která v létě láká k procházkám či k projížďkám na kole a s prvním sněhem k zimním radovánkám.

Doporučujeme vzít s sebou: v zimě běžky, v létě kolečkové brusle (16 km dlouhá trať pro in-line), plavky (20 m za zahradou teče Studená Vltava, vlakem 20 min. na Lipno, krytý bazén ve Volarech), rybářské náčiní, pas (15 min vlakem na hraniční přechod s Německem pro pěší a cyklisty), turistickou obuv, kola (nádherné trasy pro turisty i

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI