Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion Daniela - Horní Planá

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion Daniela - ubytování na farmě u Lipna

Čerpejte síly, relaxujte, nebo aktivně objevujte Lipno a Šumavu. Penzion Daniela vám k tomu zajistí ubytování na farmě s dětmi, kde si odpočinete v krásných renovovaných pokojích, navíc s knihovnou a obrovskou dětskou hernou uvnitř. Nabízíme ubytování na farmě v jedno až osmilůžkových pokojích. Ubytování nabízíme pro jednotlivce, páry na romantické dovolené, rodiny s dětmi, školky, školy v přírodě i firemní kolektivy. Penzion s prvorepublikovou historií stojí pouhých 250 metrů od Lipna v obci Hůrka.

Tradiční šumavské speciality a další dobroty ochutnáte v Restauraci Daniela, ve které vám nabídneme také polopenzi či plnou penzi.

Nabízíme výhodné balíčky ubytování: např. rybářský, velikonošní...

 

Ubytování v penzionu - Ráj pro rodiny s dětmi

 • Ubytování na farmě přináší radost malým i velkým. Děti uvidí, jaké to je starat se o zvířata a poučí se. Rodiče si odpočinou od každodenního frmolu, najdou rozptýlení na minifarmě a v krásném okolí. Nechají starosti města chvíli za hlavou.
 • Dopřejte dětem ubytování na farmě, kde můžou být každý den v přírodě a domácím zvířatům stále na blízku. Nakrmí a pohladí ovce, kozy i koníky. Pro nejmenší máme navíc uvnitř penzionu 40 m2 radosti v dětské herně.
 • Krásné pokoje pro jednotlivce i skupinky. K tomu vlastní zahrada s trampolínou, parkoviště, garáž na kola, zajištění party stanů, půjčovna lodí, sportovního vybavení a skvělá dostupnost vlakem, autobusem i autem. Idylka pro každého, kdo se nerad nudí.

 

Vybavení penzionu

 •     koupelna se sprchovým koutem, či vanou
 •     pohodlné postele, kde se vyspíte do růžova
 •     wifi připojení v celém areálu, TV do pokoje na požádání
 •     knihovna pro fandy literatury
 •     nekuřácká restaurace
 •     dětská herna 40 m2 v prvním poschodí penzionu
 •     venkovní hřiště s houpačkami a trampolínou
 •     finská sauna
 •     umožňujeme také ubytování se psem

Parkoviště přímo před penzionem a místnost na kola je příjemným bonusem pro všechny ubytované.

 

Aktivní vyžití na přání

Přejete si výletovat na kole? Pěšky? Nebo lenošit v penzionu u Lipna? Neznáme hranice. Půjčíme sportovní vybavení, poradíme, kam se vydat. Zkuste adrenalinové aktivity, in-line bruslení, rybaření, houbaření, koupačky, wellness… Na Lipně jde úplně všechno!

 

Ubytování pro školy, školky, sportovní kluby

Ubytování na farmě s polopenzí, či plnou penzí se parádně hodí pro školky, školy v přírodě, školní výlety, sportovní soustředění a lyžařské kurzy. Umíme v tom chodit – připravíme vám pobyt, na který nezapomenete, i příznivou cenovou nabídku.

 

Firemní akce na klíč

Připravíme vám nevšední zážitek, který stmelí jakýkoliv pracovní tým. Zajistíme kulturní vystoupení na vlastním pódiu pro firmy a partnery, zapůjčíme velký skákací hrad pro děti. Dokážeme vytvořit zastřešený prostor pro více jak 250 sedících hostů.

 

Přijeďte k nám, ať už jste aktivní sportovci, lyžaři, rybáři, nebo jenom toužíte po oddechu v srdci krásné přírody. Užijte si letní dovolenou s dětmi.

My vám můžeme nabídnout nejen vynikající kuchyni a stylové ubytování, ale také mnoho zážitků. Nebo skvělou slevu 20% na půjčení motorového člunu.

 

Typy ubytování

 • Apartmány
 • Pokoje
 • Penziony
 • Ubytování v soukromí
 • Skupinové pobyty
 • Školní akce a pobyty

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

 


 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

Atraktivní zimní pobyty

Náš penzion a Lipno vás nadchne i v zimě. Na přehradě si zabruslíte na nejdelší dráze, projedete si udržované běžkařské trasy s nástupem v Hůrce, 4km od Horní Plané. Do ski areálů v Kramolíně, Hochfichtu a Mitterdorfu dorazíte za pár minut.

 

Zimní dovolená na Šumavě

Přijeďte na Lipno a využijte strategickou polohu našeho ubytování k lyžování, běžkaření a bruslení. Užijete si i s dětmi pravou zimní dovolenou na Šumavě, která je nezaměnitelná.Z pohodlných apartmánů a pokojů jste ve ski areálech Hochficht a Lipno, co by dup. Na běžkařské trasy nastoupíte hned „za rohem“ a k Lipnu na bruslení na nejdelší dráze světa to máte kousíček. Zimní pobyt si zpestříte sportovním rybolovem v sousedním pstruhařství, kde lze chytat v zimě na dírkách.

 

Bruslení na Lipně – nejdelší dráha světa

Vyzkoušejte si přírodní upravovanou bruslařskou dráhu, která je podle Guinessovy knihy rekordů nejdelší na světě. Na zamrzlé hladině můžete kroužit po více než 10kilometrové dráze, o kterou se celou zimu starají dobrovolníci – čistí ji, měří tloušťku tak, abyste na ledě byli v bezpečí. Hlavní okruh propojuje Frymburk, Přední Výtoň a Lipno nad Vltavou v šířce 8 metrů. Až k nám vyrazíte, tak brusle s sebou!
 

Běžecké trasy za rohem

Nezapomeňte si při cestě na dovolenou u nás na Šumavě přibalit běžky. Sněhové podmínky jsou tu parádní a byla by škoda nevyužít krásy zimní krajiny z bílé stopy. Okruhy upravovaných běžkařských tratí jsou v našem sousedství, stačí se „zacvaknout“ – užijete si několik pohodových okruhů kolem Hůrky a Horní Plané. Náročnější běžkaři uvítají 78 km tratí v blízkém Schönebenu.
 

Ráj všech sjezdařů a snowboardistů

Hochficht, Sternstein, Mitterdorf, Lipno-Kramolín, Ski Park Frymburk. Sečteno, podtrženo – desítky kilometrů sjezdovek všeho druhu, pro nejmenší začátečníky i pro velmistry sjezdovek a snowboardů. Každý z těchto ski areálů je v dojezdu do 30 minut autem, nebo ski busem. Když zimní dovolenou, tak jedině na Šumavě. U nás si z ubytování vyberete.
 

Lov pstruhů na dírkách – nevšední zimní zábava pro celou rodinu

Zpříjemněte si zimní dovolenou na Lipně. Lov pstruhů na dírkách je netradiční zábavou pro rybáře i celé rodiny. Soukromé rybníky Pstruhařství Hůrka vám otevírá brány za 100 Kč/4 hod. Úlovek zpátky do vody nepouštějte. Po dohodě vám ho naservírujeme na způsob, který si vyberete z jídelního lístku.

 

Stravování

Restaurace Daniela - stravování v penzionu na Šumavě

Hledáte dobroty jako od hodné šumavské babičky? Navštivte Restauraci Daniela, která je součástí penzionu.

Nabídneme vám jihočeské specialitky i českou klasiku. Všechno z kvalitních a místních surovin.

 

Domácí kuchyně z čerstvých surovin od místních farmářů

Každý den nakupujeme čerstvé potraviny od lokálních farmářů, každý den vám připravíme šumavskou specialitu, po které se olíznete až za ušima. Každý den tak na vás čeká milé překvapení v podobě šumavských i tradičních receptů – protože jsme závislí na nabídce místních farmářů, neukážeme vám stálý jídelní lístek.

V naší restauraci si posedí 55 hladových a žíznivých uvnitř a 20 na venkovní terase. Nabízíme polopenze, plné penze pro ubytované v penzionu.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI