Penzion Delta S

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Objekt sestává ze dvou apartmánů, které mají samostatný vchod do přízemí, kde se nachází předsíň, sociální zařízení a vybavená kuchyňka s jídelnou a v podkroví je ložnice se čtyřmi lůžky a přistýlkou. Chata je obklopena velkou oplocenou zahradou se vzrostlými ovocnými stromy vybízející k odpočinku a relaxaci, neboť se nachází na okraji malé tiché obce. Vlastkovec naleznete v srdci České Kanady, která je známá spoustou rybníků a rozsáhlými lesy, je rájem houbařů a milovníků přírody. Aktivnějším turistům nabízí také množství sportovního i kulturního vyžití. V okolí se nachází mnoho rybníků vhodných ke koupání, cyklostezek nebo v zimě upravovaných běžkařských tras, lanové centrum a inline dráha ve Starém Městě, vyjížďky na koních ve Slavonicích nebo golfové hřiště v Nové Bystřici. Můžete také navštívit blízký hrad Landštejn, Slavonické podzemí, zámek v Telči, případně města, hrady a zámky v sousedním Rakousku, hraniční přechod je vzdálen pouhých 5 km.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI