Penzion Delta S

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Objekt sestává ze dvou apartmánů, které mají samostatný vchod do přízemí, kde se nachází předsíň, sociální zařízení a vybavená kuchyňka s jídelnou a v podkroví je ložnice se čtyřmi lůžky a přistýlkou. Chata je obklopena velkou oplocenou zahradou se vzrostlými ovocnými stromy vybízející k odpočinku a relaxaci, neboť se nachází na okraji malé tiché obce. Vlastkovec naleznete v srdci České Kanady, která je známá spoustou rybníků a rozsáhlými lesy, je rájem houbařů a milovníků přírody. Aktivnějším turistům nabízí také množství sportovního i kulturního vyžití. V okolí se nachází mnoho rybníků vhodných ke koupání, cyklostezek nebo v zimě upravovaných běžkařských tras, lanové centrum a inline dráha ve Starém Městě, vyjížďky na koních ve Slavonicích nebo golfové hřiště v Nové Bystřici. Můžete také navštívit blízký hrad Landštejn, Slavonické podzemí, zámek v Telči, případně města, hrady a zámky v sousedním Rakousku, hraniční přechod je vzdálen pouhých 5 km.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI