Penzion Diana

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachází v jižních Čechách v obci Štěkře. Obec leží v Chráněné krajinné oblasti Blanský les, je velmi klidná a má překrásné okolí – lesy, rybníky, zřícenina hradu, nejstarší rozhledna v České republice na vrcholu Kleti. Vhodné pro pěší turistiku a cykloturistiku. Ubytování je celoročně, dvoulůžkové pokoje a apartmány pro 3 až 6 osob se samostatným WC a sprchovým koutem, celková kapacita 22 lůžek. K dispozici je mikrovlná trouba, varná konvice, sporák a lednička s mrazákem.

Možnosti celoroční rekreace :
Koupání (rybníky, koupaliště, řeka 1,5 km, plavecká hala 7 km), lyžování (lyžařský vlek a lanovka 13 km, běžkařské tratě v okolí).

Další služby:
Parkování před penzionem. Na zahradě možnost koupání, posezení u krbu + pískoviště pro děti. Půjčovna horských kol.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI