Penzion Do Vrchu

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Český Krumlov je významné kulturní a historické centrum Čech zapsané v seznamu kulturních památek UNESCO. Výhodná poloha města a bohatá kulturní tradice nabízí všestranné využití času, který u nás strávíte. koupání a letní sporty na nedaleké lipenské přehradě, vodácké sjíždění řeky Vltavy (půjčovny lodí a raftů), tenisové kurty, golfové hřiště a jezdecký klub, návštěva historických památek, muzeí a galerií, rozmanité kulturní akce (otáčivé hlediště, Slavnosti pětilisté růže, hudební festivaly), rozhledna a hvězdárna Kleť, sjezdové lyžování a běžecké lyžování v lyžařských centrech na Kramolíně, Zadově nebo v Rakousku na Sternsteinu a Hochfichtu, krytý bazén, u penzionu zahradní bazén.
 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI