Penzion Do Vrchu

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Český Krumlov je významné kulturní a historické centrum Čech zapsané v seznamu kulturních památek UNESCO. Výhodná poloha města a bohatá kulturní tradice nabízí všestranné využití času, který u nás strávíte. koupání a letní sporty na nedaleké lipenské přehradě, vodácké sjíždění řeky Vltavy (půjčovny lodí a raftů), tenisové kurty, golfové hřiště a jezdecký klub, návštěva historických památek, muzeí a galerií, rozmanité kulturní akce (otáčivé hlediště, Slavnosti pětilisté růže, hudební festivaly), rozhledna a hvězdárna Kleť, sjezdové lyžování a běžecké lyžování v lyžařských centrech na Kramolíně, Zadově nebo v Rakousku na Sternsteinu a Hochfichtu, krytý bazén, u penzionu zahradní bazén.
 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI