Penzion Dora

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Dora Vám nabízí ubytování v Českém Krumlově v nově zrekonstruovaném rodinném domě s vlastní zahradou. Hosté mají k dispozici pokoje s vlastním sociálním zařízením, televizí a satelitem. Dále kompletně vybavenou kuchyni, případně pračku. Na zahradě je zastřešená pergola s grilem a dětský koutek. Parkování zdarma před domem. Hosté mají k dispozici vybavenou kuchyni a gril na zahradě. Cca 5 minut chůze od domu je supermarket Tesco (otevřeno 7 - 22 hodin), pekárna s čerstvým pečivem a základními potravinami (otevřeno nonstop) a restaurace.

Celoroční aktivity

Prohlídka historického města a zámku. Výlety do okolí - rozhledna Kleť, Lipno (koupání, lyžování), kláštery Zlatá Koruna a Vyšší Brod, hrad Rožmberk, zřícenina Dívčí Kámen.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI