Penzion Dora

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Dora Vám nabízí ubytování v Českém Krumlově v nově zrekonstruovaném rodinném domě s vlastní zahradou. Hosté mají k dispozici pokoje s vlastním sociálním zařízením, televizí a satelitem. Dále kompletně vybavenou kuchyni, případně pračku. Na zahradě je zastřešená pergola s grilem a dětský koutek. Parkování zdarma před domem. Hosté mají k dispozici vybavenou kuchyni a gril na zahradě. Cca 5 minut chůze od domu je supermarket Tesco (otevřeno 7 - 22 hodin), pekárna s čerstvým pečivem a základními potravinami (otevřeno nonstop) a restaurace.

Celoroční aktivity

Prohlídka historického města a zámku. Výlety do okolí - rozhledna Kleť, Lipno (koupání, lyžování), kláštery Zlatá Koruna a Vyšší Brod, hrad Rožmberk, zřícenina Dívčí Kámen.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI