Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion Feston - Český Krumlov

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Feston - ubytování Český Krumlov

Rodinný penzion 10 minut pěšky od historického centra nabízí levné ubytování v klidné části Českého Krumlova. 5 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, TV, wi-fi a rychlovarná konvicí na každém pokoji. V letních měsících je k dispozici vnitřní menší bazén (20-24c°). Poté můžete relaxovat na zahradě, kde před sluncem Vás ochrání zahradní přístřešek. Parkování zdarma. Nabízíme balíčky ubytování.

 

Pokud Vás zastnihne špatné počasí, nemusíte sedět na pokoji a smutnit, ale můžete si posedět v zimní zahradě nad šálkem kávy a poslouchat bušení deště do oken a nebo si (nejenom) s dětmi zahrát člověče nezlob se.

Celý objekt je nekuřácký a pokryt signálem wi-fi. Parkovat lze přímo před penzionem.

 

Pokoje v penzionu

Pokoje jsou laděny do určitého tónu barev.  Své síly budete nabírat v postelích vyrobených z masivního dřeva. Další nábytek (židle, stůl, noční stolky a skříně je také dřevěný). Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení a LCD televizor na každém pokoji a rychlovarná konvice. Máte-li sebou počítač, můžete se zdarma připojit k internetu na každém pokoji pomocí wifi.

 

Bazén v penzionu

V přízemí zimní zahrady lze v letních měsících využívat náš kruhový bazén o velikosti 3,5m. Je vyhříván solárními panely, proto je v provozu pouze v letních měsících (20-24°C)Hloubka vody cca 130cm. U bazénu lze rovněž posedět. Děti se zde smí koupat pouze za doprovodu dospělé osoby. Koupaní je na vlastní nebezpečí.

 

Typy ubytování

  • Pokoje
  • Penziony
  • Ubytování v soukromí

 


 

 


 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Stravování

Jídelna

Snídaně podáváme v naší menší jídelně, která sousedí s bazénem.

Snídaně je formou studeného bufetu. Nápoje (káva, čaj, džus, mléko nebo kakao), pečivo (rohlíky, chléb), uzeniny (salám, šunka, vysočina), plátkový sýr, sýr na mazání, máslo, marmeláda, jogurt, paštika, zelenina (rajče, paprika, okurka), corn flakes.

Při více denním pobytu také přidáme pomazánku či pomazánkové máslo, sladkost atd…

Snídani podáváme mezi 8:00 – 09:30 a je již zahrnuta v ceně.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI