Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion Fiala - Horní Vltavice

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Fiala - rodinný penzion na Šumavě

Penzion se nachází přímo pod sjezdovkami na Obrovci v obci Kubova Huť na Šumavě a nabízí levné ubytování na Šumavě. Penzion Fiala nabízí překrásný výhled na masiv Boubína a hraniční hory. Součástí penzionu je sauna, společenská místnost, parkoviště a prostory pro uložení kol a lyží. Nabídka ubytování v penzionu ve dvou, tří, čtyř a osmi lůžkových apartmánech. K dispozici je kuchyňka, sociální zařízení, satelitní televize a WiFi internet. Ubytování je zajištěno celoročně a je vhodné pro rekreaci, turistiku a cykloturistiku.

Naleznete zde zázemí ve 2, 3, 4 a 8 lůžkových apartmánech, vybavené, kuchyňkou, sociálním zařízením, sat. TV a WIFI internetem.

 

Chcete-li na Šumavě relaxovat či sportovat, náš penzion nabízí ideální ubytování. Šumava disponuje krásnou přírodou a nepřeberným množstvím aktivit pro trávení volného času.

Pro ty, kteří hledají aktivity na léto nebo zimu nebo ryzí přírodu, sportovní, případně kulturní vyžití je k dispozici cykloturistika, nordic walking, běžecké a sjezdové tratě, sjíždění horního toku Vltavy, jízda na koních, discgolf, tenisový kurt, inline bruslení kolem Vltavy, horské koloběžky.

Z výletních cílů se nabízí rozhledna na Boubíně, Šumavský pivovar a restaurace ve Vimperku, otočné divadlo v Českém Krumlově, hrad Kašperk, rozhledna se zoologickou zahradou v německém národním parku Bavorský les, wellness v německém Waldkirchenu.

 

Typy ubytování

 • Apartmány
 • Pokoje
 • Penziony
 • Ubytování v soukromí
 • Horské ubytování
 • Horské penziony

 


 

 


 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

Letní aktivity v okolí penzionu

Jak využít co nejlépe svůj čas, pokud se nacházíte na Šumavě a nechcete pouze obývat penziony? Šumava je vhodná pro nejrůznější aktivity, jako je pěší turistika či nordic-walking, cykloturistika, vodáctví, tenis, projížďky na koních, inline bruslení, horské koloběžky,discgolf, houbaření, focení, odpočinková relaxace a kulturní vyžití. Kubova Huť není výjimkou a umožňuje realizovat všechny výše uvedené aktivity.

 

Pěší turistika /nordic walking/

Rozhledna a prales na Boubíně, Borová Lada /Chalupská slať/, Knížecí pláně /Žďárské jezero a Polacká nádrž/.

 

Cykloturistika

Nová Pec /Rybářská bašta/, Schwarcemberský kanál /Plešné jezero/, Třístoličník /přes Německo/, Poledník /rozhledna/, Prameny Vltavy, Černá Hora, Březník, Churáňov, Kašperské Hory /Hrad Kašperk/, Moravda /Vchynicko-tetovský kanál/, Návrat z delší trasy v kombinaci vlak či autobus, příp. přívoz.

 

Vodáctví

Splutí horního toku Teplé Vltavy. Půjčovna lodí v Lenoře.

 

Tenis

Kurt s umělou trávou v obci.

 

Jízda na koni

Bohumilice - Jízdárna Zámek Skalice

 

Inline bruslení

 

Stožec - Nová Pec kolem Vltavy, inline dráha ve Vimperku.

 

Horské koloběžky

Sjezd Boubín - Vimperk

 

Houbaření a sběr borůvek

okolní lesy

 

Discgolf

Oddychový fyzicky nenánorčný sport velmi podobný klasickému golfu. Jen se místo hole a míčku používá létající disk-

 

Pobyt mimo domov neznamená vždy pouze trávit veškerý čas v ubytovacích zařízeních, jako jsou hotely či penziony. Šumava Vás svou krajinou a možnostmi dozajista osloví. Kubova Huť nabízí jak odpočinkové aktivity, tak příležitosti k realizaci nejrůznějších sportů. Využijte naše ubytování. Šumava je místem, kde si odpočinete podle svého.


Zimní aktivity v okolí penzionu

Také v zimním období nabízí Kubova Huť řadu aktivit, kterým se můžete věnovat, pokud si vyberete námi nabízené ubytování. Šumava je vhodná pro sjezdové a běžecké lyžování, snowboarding, pěší turistiku, relaxaci a kulturní vyžití.

 

Sjezdové lyžování a snowboarding

Přímo nad penzionem jsou 2 sjezdovky, snowpark, škola lyžování snowboardingu.

Pro náročnější lyžaře je 23 km vzdálený Mitterdorf v SRN, kde se nachází několik sjezdovek rozdělených do různých stupňů obtížnosti od modré až po černou.

 

Běžecké lyžování

Strojově upravené stopy jsou přímo nad Obrovcem v několika okruzích v délkách 2, 5, 15 km. Přes lokalitu Šindlov se lze napojit na Šumavskou magistrálu a využít okruhy kolem Kvildy, Churáňova a Schwarzenberského kanálu.

Kubova Huť nanabízí pouze možnost ubytování. Šumava Vám může nabídnout mnohem víc.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI