Penzion a-flora

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytujeme samostatně i jednu osobu.Možnost přistýlky ve všech pokojích. Každý pokoj má samostatnou koupelnu, WC, TV se satelitem, kávovar. V celém objektu možnost bezdrátového připojení k internetu WI-FI. Ideální místo k odpočinku. Po Vašem celodenním programu najdete v a-flora penzionu příjemné útočiště. Penzion je součástí rozsáhlé, odborně udržované zahrady. Mezi vzrostlými stromy možnost posezení nebo grilování u krbu.

v apartmánu (prostorná ložnice + kompletně vybavená kuchyně)
třílůžkovém pokoji
dvojlůžkovém pokoji
 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI