Penzion Frymburk

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V současné době penzion nabízí ubytování se snídaní ve dvou až třílůžkových pokojích s celkovou kapacitou 20 lůžek. Všechny pokoje, vybavené koupelnou s vyšším standartem, mají přístup na dřevěnou verandu s výhledem do zahrady a na Lipno. V penzionu jsou k dispozici zahrada, společenská místnost s krbem a sezením na dřevěné verandě, klubovna s TV a DVD, sauna, fitness a relax místnost, kulečník, wi-fi internet, fax, úschovna lyží a kol.
 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI