Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Gambit

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pronájem celého penzionu i jednotlivých apartmánů - mimořádně výhodné ceny pro větší skupiny. Doporučená kapacita 15 - 25, maximální 34 osob, 4 apartmány, společenská místnost, hrací sál - tělocvična, společná jídelna a kuchyně, hřiště, rozsáhlé zahrady, rybářský revír. V gotickém sklepení objektu je prostorná společenská místnost se sedacím nábytkem a krbovými kamny a jídelna s kuchyňským koutem. Obě klenuté místnosti v jsou velmi vhodné i pro výuku, školení, turnaj, uspořádání oslavy a podobně, V jejich sousedství se nachází hrací sál, který jde využít i jako tělocvična nebo taneční parket. Pro pohodlí dětí a rodičů lze po předchozí dohodě zapůjčit přenosnou dětskou postýlku a dětskou jídelní židli. Mimo to jsou v objektu dětem k dispozici hračky a společenské hry, které je zabaví v případě horšího počasí. V objektu je stůl na stolní tenis a posilovna s rotopedy dalšími stroji na cvičení.

Rozsáhlou terasovitou zahradou na jižním svahu přímo navazuje na volnou přírodu,louky, lesy a sousedí s potokem a vodní nádrží Zájezek, které jsou rybářským revírem Hamerský potok. Někdy si na zahradě klienti nebo jejich děti postaví stany a zvýší tím počet ubytovaných osob. Na zahradě je také travnaté hřiště.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI