Penzion Gambit

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pronájem celého penzionu i jednotlivých apartmánů - mimořádně výhodné ceny pro větší skupiny. Doporučená kapacita 15 - 25, maximální 34 osob, 4 apartmány, společenská místnost, hrací sál - tělocvična, společná jídelna a kuchyně, hřiště, rozsáhlé zahrady, rybářský revír. V gotickém sklepení objektu je prostorná společenská místnost se sedacím nábytkem a krbovými kamny a jídelna s kuchyňským koutem. Obě klenuté místnosti v jsou velmi vhodné i pro výuku, školení, turnaj, uspořádání oslavy a podobně, V jejich sousedství se nachází hrací sál, který jde využít i jako tělocvična nebo taneční parket. Pro pohodlí dětí a rodičů lze po předchozí dohodě zapůjčit přenosnou dětskou postýlku a dětskou jídelní židli. Mimo to jsou v objektu dětem k dispozici hračky a společenské hry, které je zabaví v případě horšího počasí. V objektu je stůl na stolní tenis a posilovna s rotopedy dalšími stroji na cvičení.

Rozsáhlou terasovitou zahradou na jižním svahu přímo navazuje na volnou přírodu,louky, lesy a sousedí s potokem a vodní nádrží Zájezek, které jsou rybářským revírem Hamerský potok. Někdy si na zahradě klienti nebo jejich děti postaví stany a zvýší tím počet ubytovaných osob. Na zahradě je také travnaté hřiště.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI