Penzion Gentleman

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Gentleman má dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje. Na každém pokoji je chladnička, Tv, Wifi, wc a sprcha. K dispozici je Společná kuchyň se sporákem a lednicí. Velkou výhodou našeho penzionu je zejména poloha v centru města, vlastní parkoviště a dobrá vybavenost penzionu. Součástí našeho penzionu je také pěkná restaurace, kde pro Vás denně připravujeme spoustu jídel. Dále se v objektu penzionu nachází sauna, bazén, vířivka, horolezecká stěna, spinning. Naše restaurace má 50 míst uvnitř a navíc 80 míst v létě pod pergolou. Návštěvníci našeho penzionu a restaurace Gentleman mohou využit také minigolf s 18-ti hracími poli.
 

K našemu penzionu a restauraci Gentleman náleží velká přilehlá zahrada, kde se nachází minigolf s 18-ti hracími poli, dětský koutek, pískoviště, trampolína. Tedy vše co potřebujete k tomu, aby jste se dobře bavili se svými dětmi nebo přáteli.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI