Penzion Holická

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V našem Penzionu na Vás nic takového nečeká. Čekají Vás čtyři dvoulůžkové-třílůžkové pokoje, se samostatnou kuchyňkou a koupelnou na pokoji. Pokoje jsou nově zařízené, s barevnou televizí, rádiem, fénem... pokud budete mít ještě nějaké požadavky, rádi vyhovíme. Snídaně se podává v krásné prosluněné jídelně v době od 7-10 hodin. Vaše autíčko můžete zaparkovat na parkovišti před Penzionem a Vašeho miláčka si můžete vzít za menší příplatek s sebou. Těšíme se na Vaší návštěvu a doufáme, že budete u nás spokojeni.

Penzion se nachází v klidné části Českých Budějovic, 2 km od centra. Spojení je možné autobusem linky 3,17,15,1 nebo pěšky 20 minut chůze. Také je možné objednat taxi a nechat se pohodlně odvézt.

Je zde krásná krytá i letní plovárna, hokejový a fotbalový stadion, stezky pro cyklisty, po které se dá dojet na Hlubokou nad Vltavou, vzdálenou 12km od Českých Budějovic. Zde se nachází zámek postavený v anglickém winsdorském stylu, překrásný park, lovecký zámeček a zoologická zahrada. Množství kin včetně letního kina, divadel, koncertní síň "Jihočeské filharmonie", tenisové haly a bowlingové dráhy.

Můžete navštívit města jako jsou Český Krumlov který je vzdálen zhruba 25 km od Českých Budějovic, Třeboň, Jindřichův Hradec a další malebná městečka jihočeského kraje.
 

 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0