Penzion Hubert

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Hubert se nachází v Kardašově Řečici na náměstí v budově původního statkářského obytného stavení, při severním okraji jihočeského Třeboňska. Nabízíme jeden apartmán (4 lůžka a přistýlka) a dva pokoje (každý 2 lůžka a přistýlka) vždy s koupelnou a televizorem. Snídaně, obědy případně i večeře je možno zajistit v přilehlém bistru, Večer se nabízí možnost posezení v pivnici Hubert. Salónek penzionu Hubert poskytuje komorní atmosféru pro pořádání svateb, srazů nebo jiných společenských událostí. Snídaně, obědy (případně večeře) je možné zajistit a objednat si na určitou hodinu u nás v přilehlém bistru. V nabídce jsou teplé i studené nápoje, hotová jídla (až 8 druhů) a minutky (až 12 druhů).
 

SPOLEČENSKÉ AKCE V SALÓNKU

Pro společenské události jako jsou svatby, srazy a výročí je určený salónek penzionu Hubert. Menší sál s krbem dotváří komorní atmosféru oslav. Kapacita je 35 míst pro plně obsazenou tabuli. Zajistíme Vám teplé i studené pokrmy, nápoje, slavnostní výzdobu tabule i točené pivo.

POSEZENÍ V PIVNICI Hubert

V nabídce jsou tyto značky točených piv : Kozel světlý a tmavý, Prazdroj, Gambrinus další tradiční nápoje a malá občerstvení.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI