Penzion Hubert

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Hubert se nachází v Kardašově Řečici na náměstí v budově původního statkářského obytného stavení, při severním okraji jihočeského Třeboňska. Nabízíme jeden apartmán (4 lůžka a přistýlka) a dva pokoje (každý 2 lůžka a přistýlka) vždy s koupelnou a televizorem. Snídaně, obědy případně i večeře je možno zajistit v přilehlém bistru, Večer se nabízí možnost posezení v pivnici Hubert. Salónek penzionu Hubert poskytuje komorní atmosféru pro pořádání svateb, srazů nebo jiných společenských událostí. Snídaně, obědy (případně večeře) je možné zajistit a objednat si na určitou hodinu u nás v přilehlém bistru. V nabídce jsou teplé i studené nápoje, hotová jídla (až 8 druhů) a minutky (až 12 druhů).
 

SPOLEČENSKÉ AKCE V SALÓNKU

Pro společenské události jako jsou svatby, srazy a výročí je určený salónek penzionu Hubert. Menší sál s krbem dotváří komorní atmosféru oslav. Kapacita je 35 míst pro plně obsazenou tabuli. Zajistíme Vám teplé i studené pokrmy, nápoje, slavnostní výzdobu tabule i točené pivo.

POSEZENÍ V PIVNICI Hubert

V nabídce jsou tyto značky točených piv : Kozel světlý a tmavý, Prazdroj, Gambrinus další tradiční nápoje a malá občerstvení.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI