Penzion Ida

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion je zařízen ve starém šumavském stylu. Dýchne na vás domácké prostředí, které se vyhýbá okázalému luxusu a sází na příjemné a útulné prostředí za cenu dostupnou všem milovníkům Šumavy. Celková ubytovací kapacita je 25 lůžek. Na louce pod penzionem máme ohniště s posezením, kde můžete opékat nejrůznější dobroty a strávit příjemný večer. K dispozici je finská kota na grilování, velký gril s motorem nebo gril přímo na terase.
 

Zhruba 200m metrů od nás je hlavní parkoviště a výchozí bod pro pěší turistické trasy směrem na Boubínské jezírko, na jehož cestě můžete navštívit informační centrum „Idina pila“ a dále se pak vydat na boubínskou rozhlednu.

Ani v zimních měsících u nás nepřijdete zkrátka, běžecké tratě i sjezdovky jsou nedaleko a na své si přijdou jak rodiny s dětmi - pro které doporučujeme Horní Vltavici nebo Kubovu Huť, tak nadšenější lyžaři, kteří můžou navštívit nedaleké středisko v Německu

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI