Penzion Ida

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion je zařízen ve starém šumavském stylu. Dýchne na vás domácké prostředí, které se vyhýbá okázalému luxusu a sází na příjemné a útulné prostředí za cenu dostupnou všem milovníkům Šumavy. Celková ubytovací kapacita je 25 lůžek. Na louce pod penzionem máme ohniště s posezením, kde můžete opékat nejrůznější dobroty a strávit příjemný večer. K dispozici je finská kota na grilování, velký gril s motorem nebo gril přímo na terase.
 

Zhruba 200m metrů od nás je hlavní parkoviště a výchozí bod pro pěší turistické trasy směrem na Boubínské jezírko, na jehož cestě můžete navštívit informační centrum „Idina pila“ a dále se pak vydat na boubínskou rozhlednu.

Ani v zimních měsících u nás nepřijdete zkrátka, běžecké tratě i sjezdovky jsou nedaleko a na své si přijdou jak rodiny s dětmi - pro které doporučujeme Horní Vltavici nebo Kubovu Huť, tak nadšenější lyžaři, kteří můžou navštívit nedaleké středisko v Německu

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI