Penzion Jaroslav Římsa

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v Penzionu v Českých Budějovicích

Samostatné ubytování se nachází v nově zbudovaném podkroví rodinného domku v poklidné vesničce Vrábče, necelých 15 km od centra Českých Budějovic. K ubytování nabízíme 2 pokoje. Ubytování je pro 5 osob. K dispozici je společná koupelna se sprchovým koutem a WC, samoctatné WC. Možnost vaření v kuchyni s lednicí, rychlovarná konvice. V obývacím prostoru je TV a rádio. Lze využít i terasu. K dispozici není přistýlka, dětská postýlka není k dispozici. Parkoviště otevřené.

Celý obejekt je nekuřácký.

Možnost ubytování se snídaní za příplatek 50,- Kč/osobu. Restaurace v místě - večeře.

 

 

Galerie
Ceník

Ceník v penzionu Římsa

 • 1 noc - 450.- Kč na os.
 • 2-4 noci - po 400.- Kč na os.
 • 5-6 nocí – po 370.- Kč na os.
 • 7 a více nocí po 340.- Kč na os.
 • Děti do 4 let zdarma, od 4 do 12 let poloviční cena.
 • Pokoj nemusí být naplněn.
 • Možnost ubytování se snídaní za příplatek 70,- Kč/osobu. Restaurace v místě - večeře.
 • zvířata nejsou povolené

 

 

Kontakt

Adresa: Ves - Na Návsi 15, Vrábče, 370 01 Č. Budějovice

Pro dotazy / poptávky / rezervace použijte kontaktní formulář

 

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Okolí

Aktivity v okolí Penzionu Řimsa v Českých Budějovicích

Dívčí Kámen (ve vzdálenosti 2.33 km)

Skalní ostroh nad soutokem řeky Vltavy s Křemžským potokem, 2 km severovýchodně od osady Třísov, 9 km severovýchodně od Českého Krumlova. Reliktní bor s lišejníky na rulovém skalním hřbetu nad soutokem Křemžského potoka s Vltavou.

 
Krnín (ve vzdálenosti 5.57 km)

Malá vesnice, viditelná ze silnice Budějovice-Krumlov. Ve vsi se zachovaly dva velké goticko-renesanční dvorce, svou mohutností připomínající tvrze. Oba jsou pěkně a citlivě opraveny.

 

Klášter Zlatá Koruna (ve vzdálenosti 6.14 km)

Zlatokorunský klášter patří k nejlépe zachovaným gotickým klášterům v Čechách. Byl vystavěn v podhůří Blanského lesa na úpatí vrchu Kleť, na místě obtékaném ze tří stran řekou Vltavou. Klášter se stejnojmennou obcí leží asi 7 km severovýchodně od Českého Krumlova.

 

Rozhledna Kleť (ve vzdálenosti 7.41 km)

Kleť je nejvyšším bodem Blanského lesa, sahá do výšky 1084 m n. m. a na jejím vrcholu se tyčí kamenná rozhledna nazvaná podle jejího stavitele Josefova věž. Stavba byla zbudována v první polovině 19. století. Jde o nejstarší kamennou rozhlednu u nás.

 

Hvězdárna Kleť (ve vzdálenosti 7.49 km)

Hvězdárna leží je pár desítek metrů od nejvyššího vrcholu Blanského lesa, 1084 metrů vysoké Kleti. Nejvhodnější přístup je sedačkovou lanovkou z Krasetína na severním úbočí kopce. Hvězdárna Kleť, pobočka českobudějovické hvězdárny.

 

Rozhledna Granátník (ve vzdálenosti 7.84 km)

Granátník je volně přístupná 5 metrů vysoká dřevěná vyhlídková konstrukce s plošinou obehnanou zábradlím. Nachází se na východním úbočí stejnojmenného kopce, v nadmořské výšce cca 730 metrů a nabízí rozhled do malebného údolí Vltavy.

 

Rojšín (ve vzdálenosti 7.93 km)

Vesnice v Křemežské kotlině, při cestě na Brloh. Příklad průniku selského baroka na Křemežsko, některé domy a špýchary na návsi připomínají Holašovice, které jsou odtud dostupné po silnici přes severní hřeben Blanského lesa.

 

Holašovice (ve vzdálenosti 9.09 km)

Holašovice jsou jednou z nejlépe zachovaných památek jedinečné jihočeské architektury druhé poloviny 19. století. Také proto byly již v roce 1960 některé holašovické budovy zapsány do státního seznamu kulturních památek a vztahovaly se na ně zákony o památkové péči.

 

Golf Club Český Krumlov (ve vzdálenosti 9.30 km)

Českokrumlovské golfové hřiště je hřiště dvou devítek - zatímco ta první vám dá prostor nadechnout se, obdivovat jihočeskou krajinu a vychutnat si přívětivé greeny, druhá devítka si bude vyžadovat po celou dobu vaši stoprocentní pozornost.

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0