Penzion Jezárko

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Přijeďte si odpočinout do malebného penzionu Jezárko v Jižních Čechách s restaurací a s rozsáhlým sportovně-relaxačním zázemím. V rekreačním areálu můžete využít nejen tenisové kurty, fotbalové hřiště, ale i venkovní krytý bazén či venkovní pingpongový stůl. Pro nejmenší tu máme dětské hřiště s pískovištěm a prolézačkami. V penzionu Jezárko můžete navštívit také saunu a nově zrekonstruovanou vnitřní výřivku. Každé pondělí a čtvrtek večer pro Vás pravidelně připravujeme grilování v nové pergole na břehu rybníka. Rádi se Vám přizpůsobíme a připravíme pro Vás na gril jakékoliv maso či zeleninu. Naší specialitou jsou čerstvé grilované ryby, dále také kachna a nebo kuřecí maso.
 

K aktivnímu odpočinku během nepříznivého počasí je pro Vás připravena posilovna. Pokud i v nepříznivém počasí chcete trávit čas venku, zrekonstruovaná pergola na břehu rybníka je ideálním řešením.

Po sportu, nebo jen tak k odpočinku můžete zavítat do restaurace penzionu, kde si můžete vychutnat jak báječné jídlo, tak i kávu s rodinou či přáteli. Je zde k dispozici též kongresový salónek pro formálnější schůze, školení či jednání.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI