Penzion Jezárko

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Přijeďte si odpočinout do malebného penzionu Jezárko v Jižních Čechách s restaurací a s rozsáhlým sportovně-relaxačním zázemím. V rekreačním areálu můžete využít nejen tenisové kurty, fotbalové hřiště, ale i venkovní krytý bazén či venkovní pingpongový stůl. Pro nejmenší tu máme dětské hřiště s pískovištěm a prolézačkami. V penzionu Jezárko můžete navštívit také saunu a nově zrekonstruovanou vnitřní výřivku. Každé pondělí a čtvrtek večer pro Vás pravidelně připravujeme grilování v nové pergole na břehu rybníka. Rádi se Vám přizpůsobíme a připravíme pro Vás na gril jakékoliv maso či zeleninu. Naší specialitou jsou čerstvé grilované ryby, dále také kachna a nebo kuřecí maso.
 

K aktivnímu odpočinku během nepříznivého počasí je pro Vás připravena posilovna. Pokud i v nepříznivém počasí chcete trávit čas venku, zrekonstruovaná pergola na břehu rybníka je ideálním řešením.

Po sportu, nebo jen tak k odpočinku můžete zavítat do restaurace penzionu, kde si můžete vychutnat jak báječné jídlo, tak i kávu s rodinou či přáteli. Je zde k dispozici též kongresový salónek pro formálnější schůze, školení či jednání.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0