Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Jitka - Pravětín

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Samotný penzion má kapacitu 26 lůžek a 4 přistýlky, které se nachází ve dvoulůžkových, čtyřlůžkových pokojích a jednom pětilůžkovém - celkem 8 pokojů. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením (umývárna, WC), sprchovým koutem a barevným televizním přijímačem. Pro ubytované je k dispozici plně vybavená prostorná kuchyně - pro každý pokoj je zde vlastní uzamykatelný potravinový box. V kuchyni můžete také využít chladicí box s nealkoholickými nápoji, též s možností čepování piva. Vedle kuchyně najdete jídelnu vyhovující kapacitě penzionu. Tato jídelna se využívá také jako společenská místnost s televizním přijímačem. V letním odbobí mohou návštěvníci využít k posezení venkovní terasu s krbem.

enzion Jitka je projektován pro celoroční provoz, a proto je vhodný jak pro letní, tak i zimní dovolenou na Šumavě. Rovněž jej lze využívat pro akce libovolného charakteru v uzavřených skupinách. Samozřejmě nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI