Penzion Jitka - Pravětín

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Samotný penzion má kapacitu 26 lůžek a 4 přistýlky, které se nachází ve dvoulůžkových, čtyřlůžkových pokojích a jednom pětilůžkovém - celkem 8 pokojů. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením (umývárna, WC), sprchovým koutem a barevným televizním přijímačem. Pro ubytované je k dispozici plně vybavená prostorná kuchyně - pro každý pokoj je zde vlastní uzamykatelný potravinový box. V kuchyni můžete také využít chladicí box s nealkoholickými nápoji, též s možností čepování piva. Vedle kuchyně najdete jídelnu vyhovující kapacitě penzionu. Tato jídelna se využívá také jako společenská místnost s televizním přijímačem. V letním odbobí mohou návštěvníci využít k posezení venkovní terasu s krbem.

enzion Jitka je projektován pro celoroční provoz, a proto je vhodný jak pro letní, tak i zimní dovolenou na Šumavě. Rovněž jej lze využívat pro akce libovolného charakteru v uzavřených skupinách. Samozřejmě nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI