Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Kalina

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

nabízíme Vám ubytování v Táboře, v penzionu, situovaném v lukrativní klidové vilové čtvrti , jen 1,5 km od historického centra Tábora. Ubytování je polohou ideální nejen pro prohlídku města, ale také láká na procházku do blízského okolí, městského lesoparku Pintovka, k řece Lužnici, či do cca 2 km vzdálené nové Táborské ZOO. Poloha penzionu je vhodná i pro účastníky kongresů a jiných akcí pořádaných v hotelech Dvořák a Lázně. Dopravu Vám zajišťujeme naším mikrobusem. Jižní Čechy, město Tábor a kvalitní ubytování, to zaručuje řadu možností na pohodlné a zajímavé trávení Vaší dovolené.

Ubytování si jistě vyberete dle Vašeho požadavku. Pokoje jsou hotelového typu,pohodlně zařízené,nekuřácké, s vlastním sociálním zařízením - sprcha, wc,vysoušeč vlasů. Ve většině pokojů je lednička. Vybrat si můžete mezi manželskými nebo oddělenými lůžky. Na požádání je možnost přistýlky. Nabídnout Vám také můžeme 2 čtyřlůžkové apartmány s vybavenou kuchyňkou a vlastním vchodem. Každý apartmán má vlastní terasu s posezením. V celém penzionu je  zdarma připojení k internetu - wi-fi , nově až 20Mbps  a jeden počítač , také s připojením k internetu pro hosty ve společenské místnosti . U pensionu je rozsáhlá zahrada , oáza klidu a výborné místo pro relaxaci.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI