Penzion Kalina

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

nabízíme Vám ubytování v Táboře, v penzionu, situovaném v lukrativní klidové vilové čtvrti , jen 1,5 km od historického centra Tábora. Ubytování je polohou ideální nejen pro prohlídku města, ale také láká na procházku do blízského okolí, městského lesoparku Pintovka, k řece Lužnici, či do cca 2 km vzdálené nové Táborské ZOO. Poloha penzionu je vhodná i pro účastníky kongresů a jiných akcí pořádaných v hotelech Dvořák a Lázně. Dopravu Vám zajišťujeme naším mikrobusem. Jižní Čechy, město Tábor a kvalitní ubytování, to zaručuje řadu možností na pohodlné a zajímavé trávení Vaší dovolené.

Ubytování si jistě vyberete dle Vašeho požadavku. Pokoje jsou hotelového typu,pohodlně zařízené,nekuřácké, s vlastním sociálním zařízením - sprcha, wc,vysoušeč vlasů. Ve většině pokojů je lednička. Vybrat si můžete mezi manželskými nebo oddělenými lůžky. Na požádání je možnost přistýlky. Nabídnout Vám také můžeme 2 čtyřlůžkové apartmány s vybavenou kuchyňkou a vlastním vchodem. Každý apartmán má vlastní terasu s posezením. V celém penzionu je  zdarma připojení k internetu - wi-fi , nově až 20Mbps  a jeden počítač , také s připojením k internetu pro hosty ve společenské místnosti . U pensionu je rozsáhlá zahrada , oáza klidu a výborné místo pro relaxaci.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI