Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Kohout

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Kohout nabízí všem hostům celoroční ubytování ve dvou apartmánech (bytech) v klidné části Českých Budějovic, ca 3 km od centra. 20 minut s MHD. Apartmán umístěný v přízemní nabízí 2 pokoje (2,2), s kuchyní včetně vybavení pro přípravu jednodušších jídel, společnou koupelnu s WC, terasa. Apartmán umístěný v patře nabízí 3 ložnice (3,3,2), společenská místnost s kuchyní včetně vybavení pro přípravu jednodušších jídel, samostatná koupelna a WC, lodžie, Ideální nejen pro rodinou rekreaci, ale i pro pracovníky na služebních cestách. Možnost výletů do blízkého okolí (Hluboká nad Vltavou, Třeboň, Český Krumlov atd. Kousek do přírody na procházky, 200 m od pensionu rybník k rybaření. Ceny od 200 Kč s DPH za noc a lůžko. Při dlouhodobém pobytu cena dohodou. Prijíždíte poprvé. Využijte nasměrování k ubytování ubytovatelem.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI