Penzion Kohout

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Kohout nabízí všem hostům celoroční ubytování ve dvou apartmánech (bytech) v klidné části Českých Budějovic, ca 3 km od centra. 20 minut s MHD. Apartmán umístěný v přízemní nabízí 2 pokoje (2,2), s kuchyní včetně vybavení pro přípravu jednodušších jídel, společnou koupelnu s WC, terasa. Apartmán umístěný v patře nabízí 3 ložnice (3,3,2), společenská místnost s kuchyní včetně vybavení pro přípravu jednodušších jídel, samostatná koupelna a WC, lodžie, Ideální nejen pro rodinou rekreaci, ale i pro pracovníky na služebních cestách. Možnost výletů do blízkého okolí (Hluboká nad Vltavou, Třeboň, Český Krumlov atd. Kousek do přírody na procházky, 200 m od pensionu rybník k rybaření. Ceny od 200 Kč s DPH za noc a lůžko. Při dlouhodobém pobytu cena dohodou. Prijíždíte poprvé. Využijte nasměrování k ubytování ubytovatelem.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI