Penzion Kölbl

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Kölbl nabízí pobyt a komfortní ubytování v příjemném a klidném prostředí - v šesti pokojích pro celkem 18 osob. Prostorné pokoje jsou umístěny v přízemí. Každý pokoj má své sociální zařízení. Pro hosty je zdarma k dispozici uzavřené parkoviště pro auta a uzamčená garáž pro motorky - vše v areálu objektu. Prostorná jídelna nabízí hostům penzionu 16 míst u stolu. Dvorek uprostřed penzionu poskytuje v létě příjemné a klidné posezení. V penzionu je možné se bezplatně připojit k internetu přes WiFi připojení. V penzionu je sauna, s kapacitou pro 4 až 6 sob. Součástí sauny jsou sprchy a odpočívárna. Cena za použití sauny je maximálně 150 Kč za osobu.
 

Ubytovaným hostům zprostředkujeme a zajistíme veškeré služby pro splnění jejich přání v oblasti kultury i sportu.

Penzion provozuje půjčovnu sportovních věcí: kolo, raft, surf.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI