Penzion Kölbl

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Kölbl nabízí pobyt a komfortní ubytování v příjemném a klidném prostředí - v šesti pokojích pro celkem 18 osob. Prostorné pokoje jsou umístěny v přízemí. Každý pokoj má své sociální zařízení. Pro hosty je zdarma k dispozici uzavřené parkoviště pro auta a uzamčená garáž pro motorky - vše v areálu objektu. Prostorná jídelna nabízí hostům penzionu 16 míst u stolu. Dvorek uprostřed penzionu poskytuje v létě příjemné a klidné posezení. V penzionu je možné se bezplatně připojit k internetu přes WiFi připojení. V penzionu je sauna, s kapacitou pro 4 až 6 sob. Součástí sauny jsou sprchy a odpočívárna. Cena za použití sauny je maximálně 150 Kč za osobu.
 

Ubytovaným hostům zprostředkujeme a zajistíme veškeré služby pro splnění jejich přání v oblasti kultury i sportu.

Penzion provozuje půjčovnu sportovních věcí: kolo, raft, surf.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI