Penzion Kostnický dům

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Hledáte-li příjemné ubytování v centru Tábora, najdete ho právě v penzionu Kostnický dům. Do penzionu se vstupuje zadním vchodem z paralelní Střelnické ulice.ání při návštěvě penzionu v Jižních Čechách. Nabízíme ubytování ve 2 jednolůžkových a 3 dvoulůžkových pokojích a 1 dvoulůžkovém apartmánu. Celková kapacita je 10 lůžek, s možností 3 přistýlek. Součástí všech pokojů je sociální zařízení (sprcha, v apartmánech vana, a WC), televizní přístroj a přípojka na internet. Ve společenské místnosti je k dispozici PC s připojením na internet.

Další služby

Zasedací místnost. Součástí penzionu Kostnický dům je zasedací místnost s kapacitou cca 20 míst, kterou je možno využít k různým příležitostem. Firemní akce, školení, neformální setkání, večerní posezení apod. přímo v centru města Tábora v Jižních Čechách.

V celém objektu k dispozici WI-Fi připojení. Možnost zajištění občerstvení (studené mísy i teplý raut).

Parkování. Parkování v blízkosti penzionu Kostnický dům je možné na přilehlém Žižkově náměstí (vzdálenost 50 m), které je střeženo kamerovým systémem městské policie Tábor. Parkovné je v současné době 35 Kč/hod. Doporučujeme kamerami rovněž střežený parkovací dům Pod Střelnicí (autem cca 1 km, pěšky cca 200 m), s výhodným tarifem 40 Kč/den.

Úschova kol. Kola lze bezpečně uložit v suterenu penzionu.

Možnost snídaní. V nejbližším okolí penzionu ve vzdálenosti 50 – 100 m Vám můžeme doporučit několik zařízení, která snídaně buď přímo poskytují anebo zde lze zakoupit základní potraviny (součástí pokojů jsou kuchyňky vybavené základním nádobím).

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0