Penzion Kovářov

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pokoje v penzionu jsou 2 až 5 lůžkové, mají své sociální zařízení - sprchový kout a toaletu. Dále jsou k dispozici 2 apartmány – každý se dvěma pokoji, koupelnou a s terasou (v jednom pokoji možnost přistýlky, koupelna - sprchový kout a toaleta) Pro zpestření pobytu našich hostů slouží televize v každém pokoji, dalším standardním vybavením je minibar a trezor.

Další vybavení penzionu: sauna, salonek, konferenční místnost s videoprojekcí a velkou TV Pro všechny motorizované je k dispozici místo k zaparkování vozidla.

Internet na všech pokojích: nabízíme Vám na všech pokojích a restauraci pokrytí bezdrátovým připojením k internetu.

Snídaně jsou již započítány v ceně za ubytování a po dohodě s hosty, kterým se snažíme vyjít maximálně stříc, je možná jakákoliv změna, včetně různých diet. Naše restaurace Vám nabízí jídla na objednávku – například šumavské a rybí speciality a hotová jídla dle denní nabídky(viz jídelní lístek). A protože dovolená bez táboráčku by nebyla kompletní, máme připraveno svoje vlastní ohniště. Myslím, že každý kdo poznal, jak chutná čerstvě ulovená ryba upravená na ohni, ví, že je to opravdová lahůdka.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI