Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Kříž - Julie Křížová

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachází na okraji historického centra Českého Krumlova – pouhých  5 min. chůze  (600 m) od náměstí. Dostanete se k nám pohodlně autem. Parkování je pro naše hosty zdarma - přímo u penzionu. K dispozici je také jedna garáž. K ubytování nabízíme celkem 5 pokojů – dvou až čtyř lůžkových. Celková kapacita lůžek je 14. Celý penzion je nekuřácký! Na každém pokoji je TV + SAT, koupelna se sprchovým koutem a WC. Některé z pokojů mají vlastní terasu. V celé budově je bezplatné Wi-Fi připojení. Penzion má bezbariérový přístup a též jeden bezbariérový pokoj, vhodně zařízený pro handicapované hosty.

Snídaně je podávána v prostorné jídelně v přízemí od 8 do 10 hodin. Skládá se z čerstvého pečiva, uzenin, sýrů, vajec, marmelády, másla, cereálií , jogurtů a zeleniny. Teplá snídaně je podávána již od druhého dne pobytu. Každé ráno čeká naše hosty domácí koláč.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI