Penzion Kvítko

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V Penzionu Kvítko máte na výběr ze šesti 2 až 4lůžkových pokojů (apartmánů), z nichž každý je laděn do jiného květinového tónu. Pokoje mají vlastní koupelny a toalety, LCD televizory se satelitním příjmem, a DVD přehrávače (na výběr je zdarma široká paleta filmů všech žánrů pro deštivá odpoledne). V celém penzionu je k dispozici vysokorychlostní wi-fi připojení.

Ve společných prostorách penzionu je jídelna se společenskou místností, relaxační zóna s velkou vířivou vanou a saunou, a něco málo sportovního náčiní. Dále je Vám k dispozici velká zastřešená terasa s výhledem do přírody, a také kolárna / lyžárna pro bezpečnou úschovu Vašeho sportovního vybavení. Součástí penzionu je vlastní udržovaná zahrada o rozloze cca 1 ha, dále malý rybníček, stáje a pastviny pro koně.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI