Penzion Lada

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V přízemí penzionu je restaurace sloužící též pro Vaše stravování a samostatný salónek s televizí. Stravování není časově omezeno, vaříme domácím stylem tradiční Českou kuchyni včetně místních specialit. V 1. patře penzionu je pět dvou až čtyřlůžkových pokojů se společným sociálním zařízením naposchodí. Ostatní pokoje v 1. i v 2. patře jsou dvou či třílůžkové nebo 2+2(3) lůžka (rodina s dětmi) se samostatným sociálním zařízením, které je vybaveno sprchou, umyvadlem a WC. Teplá voda teče 24 hodin denně. Všechny pokoje jsou osazeny TV zás. Wifi pro připojení Vašich přenosných počítačů. TV přijímač lze za úplatu zapůjčit. Pro nenáročné jsou k dispozici rovněž dvě čtyřlůžkové chaty vzdálené cca 50 m od penzionu přímo u rybníka. Jsou vybaveny pouze osvětlením a zásuvkou 220V. Sociální zařízení nutno využívatv penzionu. Je samozřejmostí, že postele i palandy jsou povlečeny.

V bezprostřední blízkosti penzionu se nachází terasa s občerstvením a 20-ti ha rybník s trav-natou pláží vhodný ke koupání. Ke službám patří také bezplatné půjčování lodiček.Součástí je též travnatý areál s antukovým volejbalovým hřištěm, pergolou s krbem, udírnou a venkovním ohništěm s posezením. K dispozici je i pojízdný lávový gril na PB a stůl na stolní tenis. Děti mohou využívat pískoviště, líný tenis, bedminton, trampolínu atd.

Mimo sezónu:

  • firemní akce,
  • svatby,oslavy, večírky
  • školy v přírodě - i v zimě
  • ozdravné pobyty - v zimě cenově zvýhodněné pro důchodce
  • sportovní soustředění

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI