Penzion Lada

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V přízemí penzionu je restaurace sloužící též pro Vaše stravování a samostatný salónek s televizí. Stravování není časově omezeno, vaříme domácím stylem tradiční Českou kuchyni včetně místních specialit. V 1. patře penzionu je pět dvou až čtyřlůžkových pokojů se společným sociálním zařízením naposchodí. Ostatní pokoje v 1. i v 2. patře jsou dvou či třílůžkové nebo 2+2(3) lůžka (rodina s dětmi) se samostatným sociálním zařízením, které je vybaveno sprchou, umyvadlem a WC. Teplá voda teče 24 hodin denně. Všechny pokoje jsou osazeny TV zás. Wifi pro připojení Vašich přenosných počítačů. TV přijímač lze za úplatu zapůjčit. Pro nenáročné jsou k dispozici rovněž dvě čtyřlůžkové chaty vzdálené cca 50 m od penzionu přímo u rybníka. Jsou vybaveny pouze osvětlením a zásuvkou 220V. Sociální zařízení nutno využívatv penzionu. Je samozřejmostí, že postele i palandy jsou povlečeny.

V bezprostřední blízkosti penzionu se nachází terasa s občerstvením a 20-ti ha rybník s trav-natou pláží vhodný ke koupání. Ke službám patří také bezplatné půjčování lodiček.Součástí je též travnatý areál s antukovým volejbalovým hřištěm, pergolou s krbem, udírnou a venkovním ohništěm s posezením. K dispozici je i pojízdný lávový gril na PB a stůl na stolní tenis. Děti mohou využívat pískoviště, líný tenis, bedminton, trampolínu atd.

Mimo sezónu:

  • firemní akce,
  • svatby,oslavy, večírky
  • školy v přírodě - i v zimě
  • ozdravné pobyty - v zimě cenově zvýhodněné pro důchodce
  • sportovní soustředění

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI