Penzion Laura

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám pohodlné dvoulůžkové pokojí vkusně zařízených stylovým nábytkem, čtyři pokoje mají možnost přistýlky. Všechna lůžka (samostatná jsou o velikosti 90x200 cm, manželské postele 180x200 cm) mají zdravotní matrace. Každý pokoj má sociální zařízení, telefon, fen, radiopřijímač, barevnou televizi s programy evropských televizí. K dispozici je trezor, mini bar, jejich použití je účtováno zvlášť. Sedm pokojů má vlastní balkon nebo terasu, jeden pokoj francouzské okno.

Bohatá snídaně, individuální objednávky jsou možné. Internet.
Penzion má útulnou společenskou místnost s televizorem a terasou.
Parkování je na parkovišti před penzionem.
Platby můžete provádět nejen hotově, ale i platebními kartami Visa, JCB, DC, Euro card/Master Card.
Recepce nabízí kromě služeb faxu, směnárny, také prodej různých druhů nápojů, základních hygienických potřeb, suvenýrů, filmů do fotoaparátů, zde můžete zakoupit i individuální výlety a prohlídky památek s průvodce, objednat si vstupenky na koncerty, divadelní představení, zajistíme vám zapůjčení kol, loděk, zavoláme taxi, bezplatně si můžete uložit své cennosti v trezoru, k dispozici je denní tisk v českém, anglickém, německém, ruském jazyce atd. Vzdálenost od centra města: 10-15 minut pěšky.
Penzion leží na úpatí Křížové hory z níž je jeden z nejkrásnějších pohledů na město.

 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0