Penzion a lazebna Bílý jednorožec

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování Třeboň – to je penzion Bílý jednorožec. Nabízíme ubytování v samém srdci lázeňského města Třeboň. Nabízíme ubytování v Třeboni v 9 dvoulůžkových pokojích, 2 rodinných apartmánech a 1 luxusním apartmá. Pokoje jsou čisté, útulné, ale zároveň prostorné, vkusně a velmi komfortně zařízené. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, TV, chladnička, psací stůl a internet (WiFi) na každém pokoji. Bohaté snídaně servírujeme v restauraci Bílý jednorožec, případně i na pokoj. Penzion Bílý jednorožec – ubytování Třeboň, vám zpříjemní řada našich doplňkových služeb. Zmiňme alespoň vlastní lazebnu s wellness a lázeňskými procedurami (masáže, koupele, sauna), speciální slaný bazén s vodou z Mrtvého moře Magic floating,  půjčovnu kol či prodej tradiční české krajové keramiky. Na masáže a wellness pobyty v Třeboni Vám rádi vyhotovíme dárkový poukaz.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI