Penzion a lazebna Bílý jednorožec

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování Třeboň – to je penzion Bílý jednorožec. Nabízíme ubytování v samém srdci lázeňského města Třeboň. Nabízíme ubytování v Třeboni v 9 dvoulůžkových pokojích, 2 rodinných apartmánech a 1 luxusním apartmá. Pokoje jsou čisté, útulné, ale zároveň prostorné, vkusně a velmi komfortně zařízené. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, TV, chladnička, psací stůl a internet (WiFi) na každém pokoji. Bohaté snídaně servírujeme v restauraci Bílý jednorožec, případně i na pokoj. Penzion Bílý jednorožec – ubytování Třeboň, vám zpříjemní řada našich doplňkových služeb. Zmiňme alespoň vlastní lazebnu s wellness a lázeňskými procedurami (masáže, koupele, sauna), speciální slaný bazén s vodou z Mrtvého moře Magic floating,  půjčovnu kol či prodej tradiční české krajové keramiky. Na masáže a wellness pobyty v Třeboni Vám rádi vyhotovíme dárkový poukaz.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI