Penzion Lesní Dvůr

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Lesní Dvůr je zasazen do překrásné scenérie jihočeských lesů. Nabízíme pobyt v krásném a tichém prostředí. Vhodné pro aktivní dovolenou, odpočinek o víkendech, nebo ubytování při služebních cestách. V každém bytě je zařízená kuchyňka: nerezové nádobí, varná konvice, kávovar, dvouplotýnkový vařič, lednička s mrazáčkem a mikrovlnná trouba. Je možné se stravovat v restauracích v Táboře vzdáleném 5km. K dispozici je uzamykatelná garáž pro dvě osobní auta a krytý přístřešek pro další dvě osobní auta v uzamčeném prostoru. V našem okolí je ideální terén jak pro pěší turistiku, tak pro cykloturistiku. Okolní lesy jsou vhodné pro houbaření. Jižní Čechy nabízí velmi mnoho kulturních a historických památek.

 

Rozdělení lůžek:

  • Tři moderně kompletně vybavené byty včetně zařízených kuchyní a sociálních zařízení (WC, bidet, sprcha, umyvadlo).
  • Apartmán v přízemí – 3 lůžka (komfortní vybavení, 1x jednolůžko, 1x dvoulůžko)
  • Apartmán č.1 v 1. patře – 4 lůžka (2x jednolůžko, 1x dvoulůžko)
  • Apartmán č.2 v 1. patře – 8 lůžek (4x jednolůžko, 2x dvoulůžko, 2 samostatné ložnice)
  • Chata – 3 lůžka (1x jednolůžko, 1x dvoulůžko)

Sport

Ke sportovnímu vyžití může Lesní Dvůr nabídnout krytý bazén, halu se stolním tenisem a kulečníkem, elektronické šipky a streetballový koš s míčem. Nově lze přímo v areálu penzionu využívat minigolf s 11 dráhami.

Děti

Náš penzion je díky dětskému zázemí vhodný pro rodiny s dětmi. Děti se k nám mohou těšit na pískoviště, skluzavku, houpačky a tabuli na malování.

Terasa a okolí

Posedět si můžete v altánu s plynovým grilem nebo u venkovního krbu. K odpočinku a slunění je možné využít velkou terasu vedle krytého bazénu. K dispozici je uzamykatelná garáž pro dvě osobní auta a krytý přístřešek pro další dvě osobní auta v uzamčeném prostoru.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI