Penzion Lesní Dvůr

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Lesní Dvůr je zasazen do překrásné scenérie jihočeských lesů. Nabízíme pobyt v krásném a tichém prostředí. Vhodné pro aktivní dovolenou, odpočinek o víkendech, nebo ubytování při služebních cestách. V každém bytě je zařízená kuchyňka: nerezové nádobí, varná konvice, kávovar, dvouplotýnkový vařič, lednička s mrazáčkem a mikrovlnná trouba. Je možné se stravovat v restauracích v Táboře vzdáleném 5km. K dispozici je uzamykatelná garáž pro dvě osobní auta a krytý přístřešek pro další dvě osobní auta v uzamčeném prostoru. V našem okolí je ideální terén jak pro pěší turistiku, tak pro cykloturistiku. Okolní lesy jsou vhodné pro houbaření. Jižní Čechy nabízí velmi mnoho kulturních a historických památek.

 

Rozdělení lůžek:

  • Tři moderně kompletně vybavené byty včetně zařízených kuchyní a sociálních zařízení (WC, bidet, sprcha, umyvadlo).
  • Apartmán v přízemí – 3 lůžka (komfortní vybavení, 1x jednolůžko, 1x dvoulůžko)
  • Apartmán č.1 v 1. patře – 4 lůžka (2x jednolůžko, 1x dvoulůžko)
  • Apartmán č.2 v 1. patře – 8 lůžek (4x jednolůžko, 2x dvoulůžko, 2 samostatné ložnice)
  • Chata – 3 lůžka (1x jednolůžko, 1x dvoulůžko)

Sport

Ke sportovnímu vyžití může Lesní Dvůr nabídnout krytý bazén, halu se stolním tenisem a kulečníkem, elektronické šipky a streetballový koš s míčem. Nově lze přímo v areálu penzionu využívat minigolf s 11 dráhami.

Děti

Náš penzion je díky dětskému zázemí vhodný pro rodiny s dětmi. Děti se k nám mohou těšit na pískoviště, skluzavku, houpačky a tabuli na malování.

Terasa a okolí

Posedět si můžete v altánu s plynovým grilem nebo u venkovního krbu. K odpočinku a slunění je možné využít velkou terasu vedle krytého bazénu. K dispozici je uzamykatelná garáž pro dvě osobní auta a krytý přístřešek pro další dvě osobní auta v uzamčeném prostoru.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI