Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion Macek - Třeboň

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v Třeboňi Penzion Macek

Přijměte prosím pozvání do příjemných a útulných pěti apartmánů našeho penzionu nedaleko Třeboně. Výhodou objektu je, že se nachází v klidné lokalitě. Naše zkušenosti, vybavení penzionu a ochotný personál nám umožňují uspokojit širokou klientelu. Ať už do Třeboně zavítáte na jednu či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma.

Nabízíme ubytování v plně vybavených apartmánech za příznivou cenu. Samozřejmostí Penzionu U Macků je čistota. Přijeďte k nám a poznejte jednu z nejkrásnějších oblastí jižních Čech. Lokalita Třeboně je vhodná pro cykloturistiku i pěší výlety.

Penzion z bazénem

Bazén u penzionu

 

Rodinná dovolená Třeboň

Přijeďte strávit rodinnou dovolenou k nám do penzionu. Třeboňská rovinatá krajina je jako stvořená k dovolené s dětmi. Na všechna zajímavá místa se s nimi dostanete na kole či pěšky nenáročným terénem. Děti jistě také ocení možnost navštívit zoo v Borovanech nebo hrady a zámky opředené tajemnými pověstmi. Přijeďte k nám do penzionu a prožijte nezapomenutelnou rodinnou dovolenou v jednom z nejkrásnějších míst jižních Čech.

Ubytování Macků - Penzion Macek na Třeboňsku

Hlavní prioritou Penzionu U Macků je Vaše spokojenost.  Dům (zrekonstruovaná část statku) s pěti moderně zařízenými apartmány. Penzion je oddělen plotem od hospodářského dvora statku.

Vzhledem k lokalitě - CHKO Třeboňsko, oblíbené především cykloturisty, je objekt vhodný pro ty, kteří chtějí poznávat tuto část jižních Čech na kole, i jinak. Penzion disponuje na společné kryté terase prostorem ke grilování, odkud mohou hosté, zejména děti, pozorovat zvířata a práci na dvoře farmy.

Spolí u Třeboně

Pokud hledáte krásné místo pro rodinnou nebo soukromou dovolenou v jižních Čechách, právě jste jedno našli. Spolí je malá vesnička jako malovaná, s typickým návesním rybníčkem a malebnou barokní kapličkou a již dlouho je oblíbeným a vyhledávaným místem pro pěší i cyklo turistiku. Výhodou penzionu je jeho poloha uprostřed Třeboňské pánve, díky které máte jižní Čechy jako na dlani. Ideální místo pro pobyt...

V našem levném ubytování u Třeboně nabízíme:

  • jeden apartmán pro 4 osoby
  • 3x apartmán pro 5 osob
  • jeden apartmán pro 6 osob

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

 


 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI