Penzion MAVL - Přeštěnice

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám možnost ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích nebo čtyř až pětilůžkových apartmánech vhodných zejména pro rodiny s dětmi. Všechny pokoje v nové části penzionu (dokončeno 2009) jsou plně klimatizovány s vlastním sociálním zařízením a minibarem. Pro náročné klienty nabízíme luxusní apartmán o rozloze 120 m2 s balkónem. Naopak pro méně náročné jsou k dispozici pokoje se společnou sprchou a WC za velmi nízkou cenu. Celková kapacita penzionu je 60 lůžek. Naše prostory jsou vhodné pro konání svatebních hostin, firemních a soukromých večírků, oslav nebo školení včetně živých hudebních produkcí.

 

Svatby

Postaráme se o nezapomenutelný zážitek Vašeho důležitého dne.
Bude nám potěšením pro Vás zajistit kompletní svatební servis.

Vybereme menu, zajistíme obřad, dekoraci, květinovou výzdobu, svatební oznámení, jmenovky, dort, cukroví, hudební produkci, zábavu, program pro děti, ubytování, fotografa, kadeřníka, vizážistu

Neváhejte se na nás obrátit

Volný čas

V našem penzionu vám určitě nebude dlouhá chvíle.  Můžete zde využít venkovní bazén, pergolu s grillem, zahrát si tenis nebo minigolf, půjčit si horské kolo a vyrazit do nedalekého okolí. Přeštěnice se nachází pouhých 5km od Milevska, ve kterém můžete návštivit zajímavá místa a památky, jako je například Milevský kláštěr. Milovníci rekreačního rybolovu mají možnost si zachytat na nedalekém Vášově mlýně. Na své si jistě přijdou i náruživí houbaři, okolí penzionu skýtá dostatek lesů plných hub. Náš penzion je ideální i pro zimní dovolenou, neboť 18 km odtud se nachází Ski areál Monínec se sjezdovkou dlouhou 1200 m a moderní čtyřsedačkovou lanovkou. Vhodný terén je zde i pro běžkaře.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI