Penzion Mika

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Mika nabízí ubytování v centru historické části Jindřichova Hradce. Penzion nabízí - 2 lůžka s možností dvou přistýlek (celkem 4 osoby), vybavenou kuchyňku (nádobí, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba atd., snídaně dle domluvy (výběr z několika druhů), nadstandartně vybavenou koupelnu se sprchovým koutem a samostatným záchodem, LCD televizi s digitálním příjmem programů wifi, bezdrátové připojení k internetu, možnost si zdarma vypůjčit dětskou postýlku, možnost uchování jízdních kol v penzionu, parkování zdarma cca 100m metrů od penzionu, možnost využití trezoru pro osobní věci.

 

Tipy na penziony v oblasti jižní Čechy


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Ceník
Počet osobCena za 1 noc
1 osoba550 Kč
2 osoby950 Kč
pronájem celý týden (6 nocí)6000 Kč
přistýlka 250 Kč
děti do 3 letzdarma
děti do 10 let 200 Kč
dětská postýlkazdarma
 
  • Cena zahrnuje ubytovací poplatek MÚ
  • Cena neobsahuje snídani

Upozornění: Při objednání více jak 5 nocí se skládá rezervační poplatek ve výši 30% z objednané částky. Bude Vám vystavena zálohová faktura. Pokud bude rezervace zrušena 14 dní předem, bude tato záloha v plné výši vrácena.

 

Nejsme plátci DPH


 

Pro zjištění aktuálních cen použijte kontaktní formulář

 

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Jindřichův Hradec je krásné historické město s mnoha památkami, stejně jako velkými možnostmi kulturního a sportovního vyžití. Má nádherné okolí s lidskými i přírodními krásami. A tak je jen a jen na návštěvníkovi města, zda si chce prohlédnout zámek v Jindřichově Hradci, Langrův dům se sgrafity či se vyřádit v aquaparku, projet parním vlakem, vyzkoušet některou z oblíbených cyklotras či si jen tak posedět v některé z kaváren či hospůdek.

Protože Vás nechceme jakkoli omezovat, připravili jsme pro Vás k nahlédnutí poměrně širokou škálu možností, jak prožít svůj čas nejen u nás v penzionu Mika, ale také mimo něj. Jistě si vyberete a pobyt v našem penzionu pro Vás bude velmi příjemný.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI