Penzion Milná

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion milná je rodinný penzion nacházející se poblíž přehrady Lipno, která z většiny leží uvnitř CHKO Šumava. Celoročně se u nás můžete ubytovat ve Vámi zvoleném termínu. Ubytování můžete využít s Vaší rodinou, ale také ve více lidech, s partou přátel. Na výběr máte z našich dvou nebo čtyř lůžkových pokojů. Velmi oblíbené jsou pobyty spojené se sportovními aktivitami v okolí lipenské přehrady.

 

Proč se ubytovat právě u nás ?

 •     Nabízíme cenově dostupné pokoje
 •     Parkoviště je v objektu
 •     Penzion má na každém patře společnou kuchyňku
 •     Společenská místnost zabaví děti i dospělé
 •     Na zahradě je gril, ohniště, altán, zahradní bazén
 •     V létě je k dispozici trampolína s průměrem 4m
 •     Po domluvě vám zapůjčíme pípu a automat na otáčení k opékání prasátka

Grilování a vše k němu vám zapůjčíme

V létě jistě nemůže chybět pořádná grilovačka! Na naší zahradě máte to správné zázemí -zahradní gril a hned vedle něj ohniště. Pokud ale počítáte s opékáním prasátka, určitě Vás nezklameme, po domluvě Vám zapůjčíme automatické zařízení na otáčení. Pokud máte v plánu i vlastní sud piva nechybí nám ani pípa.
grilování na lipně

Společenská místnost

Bojíte se, že ve špatném počasí nebudete mít co dělat? Ve společenské místnosti se jistě zabavíte. Máte zde možnost změřit své dovednosti v kulečníku, stolním fotbálku, šipkách, stolním tenise nebo dokonce ve Vašich tanečních kreacích. Místnost je připravena na diskotéku. Barevná hudba, stroboskop, UV světla a další světelné efekty si můžete zapnout dle Vašeho vkusu.

Pro vaše děti

Pokud s sebou máte neúnavné děti, v létě pro ně máme na zahradě trampolínu (Ø 4m), na které se zaručeně unaví. Dále je zde zahradní bazén (Ø 4m), který jistě oceníte v parných dnech. V rohu zahrady pak stojí chaloupka na kuří nožce a houpačka. Děti bohužel nehlídáme, proto na všechny tyto aktivity je vstup na vlastní nebezpečí.

Penzion - Stravování

Na každém patře se nachází společná kuchyňka. Je zde vše potřebné pro přípravu snídaně, oběda či večeře. Vybavení zahrnuje: sporák, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, lednici s mrazákem, toustovač a samozřejmě nádobí. Pokud nepatříte zrovna mezi dobré kuchaře, nebo si chcete od vaření odpočinout, máme pro Vás domluvený odvoz zdarma do 2km vzdálené restaurace.

Jedete na kola či lyže?

Pokud se k nám chystáte na šumavské cyklostezky nebo na nedaleké sjezdovky určitě oceníte úschovnu pro vaše kola či lyže.

Zahrada

Náš penzion se nachází na kraji vesnice, tím pádem zde budete mít klid na relaxaci na dece, posezení v altánu, při grilování, zchlazení v zahradním bazénu nebo na cokoli jiného, co Vás napadne. Zahrada je oplocena, a tak Vašeho domácího mazlíčka můžete pustit proběhnout.
 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI