Penzion Minor

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Minor České Budějovice, levné ubytování nedaleko centra města, vhodné pro mladé i seniory, dovolenou, rodiny s dětmi, služební pracovní cesty a pro všechny, kteří hledají mezi hotely a penziony v Českých Budějovicích kvalitní ubytování.

Kromě ubytování, Vám penzion Minor České Budějovice nabídne restauraci, za poplatek uzavíratelné monitorované parkoviště pro osobní automobily, pro cykloturisty a motocyklisty nabízí zdarma garáž pro jízdní kola a motocykly.

České Budějovice penzion Minor, nabízí ubytování v prostorných a pohodlných pokojích. Mezi hotely a penziony v Českých Budějovicích je ubytování v penzionu Minor velice oblíbeno.

Levné ubytování České Budějovice, penzion Minor má všechny pokoje komfortně vybaveny minibarem, vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí s rádiem a se satelitním příjmem, rychlé připojení k Wi-Fi internetu je zdarma a je dostupné v celém objektu penzionu.

Ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky penzion České Budějovice akceptuje, ale pobyt je možný pouze po předchozí dohodě s recepcí penzionu.

Penzion České Budějovice, levné ubytování Minor si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace. Chutné snídaně se dle vlastního výběru ze snídaňového menu podávají od 7:00 do 10:00 hodin.

V okolí ubytování České Budějovice, penzion Minor se nachází mnoho cyklistických i turistických tras a velké množství kulturních a historických památek. Penzion Minor doporučuje hostům ve volném čase prohlídku historického centra města, nebo návštěvu v Muzeu piva, které se nachází v Budějovickém pivovaru Budvar a je vzdáleno 700 m od penzionu.

Levné ubytování České Budějovice, penzion Minor je vzdálen pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou. Výlet kde můžete, kromě Státního zámku navštívit také Lovecký zámek se ZOO je možné absolvovat také výletní lodí z Českých Budějovic do Hluboké nad Vltavou a zpět, po řece Vltavě.


Tipy na další ubytování - penziony jižní Čechy

 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Ceny ubytování za pokoje

 

Jednolůžkový pokoj         750 Kč 

Dvoulůžkový pokoj         1090 Kč

Třílůžkový pokoj             1390 Kč

Čtyřlůžkový pokoj          1 590 Kč

 

Ceny ubytování za apartmá

 

Apartmá pro jednu osobu      990 Kč

Apartmá pro dvě osoby       1600 Kč

Apartmá pro tři osoby         1800 Kč

Apartmá pro čtyři osoby      1990 Kč

 

Další služby a poplatky

 

 • Ceny za ubytování jsou platné po celý rok.
 • Děti do 4 let mají ubytování zdarma.
 • Poplatek za ubytování psa 150 Kč/noc.
 • Parkování před objektem penzionu zdarma.
 • Uzavíratelné parkoviště za poplatek 90 Kč.
 • Snídani za 100 Kč je možné přiobjednat.
 • Cyklistům poskytneme garáž zdarma.
 • Parkování motocyklů a jízdních kol zdarma.
 • Cena ubytování je včetně DPH a poplatků.

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

České Budějovice jsou velice zajímavým městem vhodným k ubytování, protože se nachází v nejkrásnějším koutu země - Česká republika - Jižní Čechy a jsou lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností. Penzion Minor ubytování České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do města Český Krumlov, Třeboň, nebo Hluboká nad Vltavou.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0