Penzion Na Cihelně

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

K využití je připraven apartmán, třílůžkový  nebo čtyřlůžkový pokoj s výhledem na řeku Vltavu s celkovou kapacitou 11 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a na pokojích je také k dispozici televize. Méně náročné turisty či vodáky můžeme ubytovat v turistické noclehárně o kapacitě 6 lůžek bez sociálního zařízení. To je možné využít v restauraci. Ve vzdálenosti 100m od penzionu se můžete vykoupat ve Vltavě, popřípadě si zapůjčit rafty či lodě. Součástí penzionu je restaurace s kapacitou 40 míst s možností využití této kapacity pro uspořádání oslav, rautů a svateb. Kapacitu je možné rozšířit a v letních měsících využít venkovní kryté terasy s 80ti místy s výhledem na řeku Vltavu. V nabídce máme po celý den teplá jídla z vlastní kuchyně, která je součástí restaurace  a v letních měsících s možností grilování ve venkovním krbu na terase.

Lyžování

V zimních měsících můžete využít nedaleké sjezdovky – Kramolín, Hochficht, Sternstein v Rakousku.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI