Penzion Na Cihelně

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

K využití je připraven apartmán, třílůžkový  nebo čtyřlůžkový pokoj s výhledem na řeku Vltavu s celkovou kapacitou 11 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a na pokojích je také k dispozici televize. Méně náročné turisty či vodáky můžeme ubytovat v turistické noclehárně o kapacitě 6 lůžek bez sociálního zařízení. To je možné využít v restauraci. Ve vzdálenosti 100m od penzionu se můžete vykoupat ve Vltavě, popřípadě si zapůjčit rafty či lodě. Součástí penzionu je restaurace s kapacitou 40 míst s možností využití této kapacity pro uspořádání oslav, rautů a svateb. Kapacitu je možné rozšířit a v letních měsících využít venkovní kryté terasy s 80ti místy s výhledem na řeku Vltavu. V nabídce máme po celý den teplá jídla z vlastní kuchyně, která je součástí restaurace  a v letních měsících s možností grilování ve venkovním krbu na terase.

Lyžování

V zimních měsících můžete využít nedaleké sjezdovky – Kramolín, Hochficht, Sternstein v Rakousku.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI