Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Na Pastoušce

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pro ubytování našich hostů je připraveno šest dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, jeden rodinný apartmán pro čtyři osoby a jedna osoba na přistýlce a jeden skupinový apartmán pro sedm osob plus čtyři na přistýlce. Všechny apartmány i pokoje jsou zařízené a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí a ledničkou. Na všech pokojích je též přípojka na internet. Děti do 5 let mají v našem penzionu ubytování zdarma.

Sport

Kromě již zmiňované cykloturistiky, pro kterou je náš region jako stvořený, je možné se v našem penzionu sportovně vyžít i jinak. Pro hosty, ale i ostatní je zde k dispozici ricochet a posilovna. Pro pravidelné sportovce máme připraveny pernamentky.

Ricochet

Během celé otevírací doby penzionu je možné využívat toto sportoviště. Vybavení můžete využívat vlastní nebo pro Vás máme připraveny naše rakety i míčky. Cena jedné hrací hodiny je 160,- Kč. Častí návštěvníci si mohou zakoupit pernamentky v ceně 1400,- Kč za 10+1 hodinu.

Posilovna

Pro siláky máme připravenou kompletně vybavenou posilovnu, kterou je možné taktéž využívat po celou otevírací dobu penzionu. Zde se neplatí za hodinu, ale za vstup. Můžete tedy posilovat tak, jak potřebujete. Cena jednoho vstupu je 60,- Kč a opět máme připravenou i pernamentku pro pravidelné sportovce. Ta stojí 500,- Kč a vystačí na 10+1 vstup.

Vybavení posilovny: horní a spodní kladka, Peck Deck + předkopávání, roznožování + snožování, lavice na tlaky (rovná i hlavou nahoru), hacken dřep, Scottova lavice, hyperextenze 45°, žebřiny s hrazdou, olympijská činka, kolíbka na břicho, stepr a kolo.

 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Ceník

Pokoj č. 1 - 7

Cena ubytování v pokojích 1-7  je 450,- Kč za osobu na den. Pokud si budete přát ještě před odjezdem posnídat, je výsledná cena 500,- Kč. Cena přistýlky je 250,- Kč a 300,- Kč se snídaní. Jsou zde k dispozici dvě lůžka a jedna nebo dvě přistýlky.

Pokoj č. 8

Cena ubytování ve skupinovém apartmánu je 250,- Kč za osobu a den. Pokud si budete přát ještě před odjezdem posnídat, je výsledná cena 300,- Kč. Je zde k dispozici sedm lůžek a čtyři přistýlky. Cena je shodná pro všech 11 míst.

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Penzion "Na Pastoušce" leží uprostřed krásné přírody v Jižních Čechách, které jsou protkané sítí cyklotras. Jedna z nich, cyklotrasa 1171 Čenkov - Brandlín, vede přímo kolem našich oken. Naše teráska přímo láká k malé zastávce a k načerpání nových sil. Čenkovem také prochází první elektrifikovaná železniční trať Tábor - Bechyně. V průběhu letní sezóny jsou pořádány nostalgické jízdy, při nichž se cestující vezou v historických vagónech tažených původním elektrickým vozem.

Také pro pěší turisty je v okolí našeho penzionu bezpočet cílů. Krásné výlety vedou údolím řeky Lužnice, které skrývá nejednu zajímavost. Například necelých 10 km po proudu od Tábora je zřícenina hradu Příběnice, proslulého především za doby husitské. O dalších zhruba 5 km dále po proudu najdete jednu technickou zajímavost - Stádlecký řetězový most. Tento most původně sloužil na řece Vltavě, ale po dokončení přehradní nádrže Orlík byl přestěhován sem k nám na Lužnici.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI