Penzion Na Podlesí

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Na Podlesí Vás vítá na Javorníku na Šumavě! Rádi Vám vytvoříme příjemné zázemí pro Váši rodinnou dovolenou, turistické, cykloturistické i lyžařské výlety, houbaření i prostou relaxaci, nebo práci. Nabízíme příjemné ubytování ve dvanácti dvou až čtyř-lůžkových pokojích s výhledem na panorama Boubína a velkou část Šumavy, domácí kuchyni, parkoviště přímo pod pokoji, vířivku i saunu, dětské hřiště v zahradě se zurčícím potůčkem.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI