Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Na Statku Záboří

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Na Statku Záboří leží v krásné jihočeské krajině, na rozmezí Blanského lesa a Českobudějovické pánve plné rybníků. Chcete udělat túru pěšky nebo na kole? Výchozí pozici máte ideální, stačí si jen vybrat, kam se vydáte. Pokud jsou pro Vás jižní Čechy cizí, rádi Vás provedeme. Penzion Na Statku disponuje šesti pokoji s celkovou kapacitou 20 lůžek, každý pokoj má svou vlastní koupelnu s WC a sprchovým koutem. U pokojů jsou také kuchyňky s ledničkou a vařičem. Penzion Na Statku je svým uzpůsobením ideální pro skupinu hostů, jako jsou skupiny sportovních nadšenců nebo firemní víkendy. Tyto skupiny budou při rezervacích upřednostňovány. Celý objekt penzionu je nekuřácký!

Společenské místnost

Prostorná společenská místnost je ideální k zábavným aktivitám. Nachází se v ní kulečníkový stůl, fotbálek a posezení s krbem. Oknem je možné nahlížet na squashový kurt. Součástí společenské místnosti je vybavená kuchyň, kde je k dispozici sporák, myčka, lednička, nádobí a další vybavení.

Pokoje

Penzion Na Statku poskytuje 6 prostorných pokojů s celkovou kapacitou 20 lůžek, každý pokoj má svou koupelnu s WC a sprchovým koutem. Dva z pokojů mají svou vlastní kuchyňku, zbývající čtyři pokoje jsou po dvojicích kuchyňkou spojeny. Kuchyňky jsou vybaveny dvouplotýnkovým vařičem, ledničkou, rychlovarnou konvicí a základním nádobím.
 

  •     Pokoj č.1 - 3 lůžka, koupelna s WC + sprchový kout, kuchyňka společná s pokojem č.2
  •     Pokoj č.2 - 3 lůžka, koupelna s WC + sprchový kout, kuchyňka společná s pokojem č.1
  •     Pokoj č.3 - 3 lůžka, koupelna s WC + sprchový kout, kuchyňka společná s pokojem č.4
  •     Pokoj č.4 - 3 lůžka, koupelna s WC + sprchový kout, kuchyňka společná s pokojem č.3
  •     Pokoj č.5 - 5 lůžek, koupelna s WC + sprchový kout, kuchyňka

Služby

Penzion Na Statkuu se svým hostům snaží vyjít ve všem vstříc! U penzionu je dostatek místa k zaparkování vašich vozidel, cyklisté jistě uvítají krytý přístřešek pro kola. Maminky s batolaty si mohou zapůjčit dětskou postýlku. Pro gurmány je připraven venkovní gril. Samozřejmostí dnešní doby je wifi připojení k internetu.

Sportovní vyžití

V areálu i okolí našeho penzionu máte spoustu příležitostí sportovního vyžití. Všechna naše sportoviště jsou ubytovaným k dispozoci ZDARMA!

Squash

Tělocvična uvnitř budovy vznikla výhradně pro squash. Její rozměry sice přesně neodpovídají oficiálně uznávaným parametrům squashového hřiště, přesto je na tuto moderní hru jako stvořená. Tělocvična se nachází pod úrovní země, v létě tam proto naleznete pro sport idální úkryt před horkem.
Nohejbal

Na hřišti je samozřejmě možné kromě tenisu hrát i oblíbený nohejbal.

Stolní tenis

Pro milovníky ping-pongu je v areálu penzionu připraven také stůl na stolní tenis.

Cyklovýlety

Obec Záboří poskytuje ve svém okolí ideální podmínky pro cyklisty. Na kole se můžete vydat jak do rovinných oblastí českobudějovické pánve, tak do kopcovitějšího terénu Blanského lesa. Penzion je jako stvořený pro skupinu cyklistů, kteří se z něj vydávají na své výlety po krásném okolí.

Pěší výlety

Zajímavá místa po okolí jsou dobrou příležitostí pro pěší výlety. V kombinaci s autem můžete z našeho penzionu navštívit mnoho měst, obcí a přírodních i historických památek jihočeského kraje. Konkrétní nápady naleznete v sekci Tipy na výlety.

Windsurfing, koupání

Jen necelé tři kilometry od Penzionu se nachází rybník Dehtář, desátý největší rybník v celé ČR. Rybník je vhodný ke koupání a pro své příhodné větrné podmínky je velmi oblíbený surfaři.

Sjíždění vody

Pro zájemce o sjíždění nejrůznějších řek je asi nejdostupnější Vltava. Milovníkům panenské Šumavy doporučujeme půjčit si loďku v Lenoře na Soumarském mostě a jet meandry volně plynoucí Vltavy do Nové Pece, kde se Vltava vlévá do vodní nádrže Lipno. Komerčnější a pro větší skupiny bude vhodnější některá z variant, které nabízí půjčovny loděk v Českém Krumlově nebo Vyšším Brodě.

Golf

Ve 20 km vzdálené Hluboké nad Vltavou mohou milovníci golfu navštívit přepychové 18ti jamkové golfové

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI