Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion na Zámečku

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Objekt je na klidném místě v lokálním Bio-Koridoru Bolíkovského potoka. Před objektem vede stezka pro cyklisty směrem na Český Rudolec a Landštejn. Objekt byl vystaven jako Hraběcká usedlost za Rakousko-Uherska v roce 1928.do podoby dnešního penzionu se dostal rekonstrukcí trvající od r.2009-2011.Součástí objektu je uzavřená zahrada o rozloze cca 1500 m2 volně přístupná klientům penzionu na zahradě je pro Vaše děti trampolína 3,09 m s ochrannou sítí, houpačky se zkluzavkou a menší pískoviště. pro večerní posezení je zde vybudována dřevěná pergola se dvěma grily.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI