Penzion na Zámečku

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Objekt je na klidném místě v lokálním Bio-Koridoru Bolíkovského potoka. Před objektem vede stezka pro cyklisty směrem na Český Rudolec a Landštejn. Objekt byl vystaven jako Hraběcká usedlost za Rakousko-Uherska v roce 1928.do podoby dnešního penzionu se dostal rekonstrukcí trvající od r.2009-2011.Součástí objektu je uzavřená zahrada o rozloze cca 1500 m2 volně přístupná klientům penzionu na zahradě je pro Vaše děti trampolína 3,09 m s ochrannou sítí, houpačky se zkluzavkou a menší pískoviště. pro večerní posezení je zde vybudována dřevěná pergola se dvěma grily.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI