Penzion Nová Hospoda - Sedlec

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Restaurace a penzion Nová Hospoda - jižní Čechy. Náš pension Vám nabízí 9 dvoulůžkových pokojů s příslušenstvím a jeden čtyřlůžkový apartmán. Cena za pokoj je 550,- Kč / noc (275 Kč za osobu / noc). Cena za apartmán je 900,-Kč za noc. Apartmán a všechny pokoje jsou vybaveny TV přijímačem. V penzionu je zdarma WiFi připojení k Internetu. Parkování aut a jízdních kol je možné v uzavřeném objektu.

 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI