Penzion Panda - Nová Pec

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion Panda se nachází na okraji obce Nová pec v části obce Láz směrem na Plešné jezero. Penzion Panda Vám nabízí ubytování v klidném prostředí, které je ideální pro rodinnou rekreaci v nadstandardně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. V případě nevlídného počasí možnost využití společenské místnosti s krbem s navazující kompletně vybavenou kuchyní. V objektu penzionu Panda je možnost večerních rodinných setkání u ohniště, které Vám umožní prožít krásné večery s Vaší rodinou tak jak si je pamatujete z dětství. V blízkosti penzionu Panda se nachází místní prodejna potravin a pro Vaše ratolesti je též k dispozici dětské hřiště s možností neomezené zábavy nejmladších členů Vaší rodiny.

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV s USB portem a chladničkou. K dispozici je velká kompletně vybavená kuchyň, společenská místnost s krbem, uzamykatelná skříň na lyže nebo snowboard a úschovna na kola.

 

 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI