Penzion Pek

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Celoroční ubytování na Kubově Huti v horském pensionu v Šumavském národním parku. Středisko zimní a letní dovolené na úpatí boubínské hornatiny. Malá turistická obec v jižních Čechách. Lyžařské sjezdovky pro děti i dospělé, běžecké zimní tratě, turistické stezky a stezky pro horská kola. Krytý plavecký bazén (200m). V místě restaurace (200m).

Komfortně zařízené apartmány pro 2-4 osoby s možností přistýlky. V každém apartmánu vlastní soc. zařízení, WC - sprcha, TV - sat, balkon, kuchyňka a lednička. Při zařizování pokojů jsme použili masivní dřevěný nábytek.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI