Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Pek

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Celoroční ubytování na Kubově Huti v horském pensionu v Šumavském národním parku. Středisko zimní a letní dovolené na úpatí boubínské hornatiny. Malá turistická obec v jižních Čechách. Lyžařské sjezdovky pro děti i dospělé, běžecké zimní tratě, turistické stezky a stezky pro horská kola. Krytý plavecký bazén (200m). V místě restaurace (200m).

Komfortně zařízené apartmány pro 2-4 osoby s možností přistýlky. V každém apartmánu vlastní soc. zařízení, WC - sprcha, TV - sat, balkon, kuchyňka a lednička. Při zařizování pokojů jsme použili masivní dřevěný nábytek.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI