Penzion Pěkná 26

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Pěkná 26 - ubytování u NP Šumava, oblast "Lipensko" vznikl přístavbou původní  venkovské usedlosti. Nahradil hospodářské budovy, které se do současnosti nezachovaly. Vytvořili jsme zde luxusní nekuřácký apartmán se záměrem pronajmout ho vždy jen jednomu subjektu. Z tohoto záměru vychází celková dispozice - v přízemí je velká luxusní kuchyň s jídelnou, v prvním patře je malá samostatná pracovna, dva dvoulůžkové pokoje a jeden třílůžkový - všechny s vlastním sociálním zařízením a TV. V přízemí objektu se dále nachází prostor .50m2, který nabízíme jako příležitostný ateliér k organizování tvůrčích pobytů, workshopů nebo může sloužit jako výstavní galerie. K penzionu samozřejmě patří parkoviště, venkovní sezení s grilem a úschovna lyží a kol.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0